7. klassi õpilased tahavad Eestist lahkuda, sest ei saa aborti teha? Ajakirjanik, lõpeta ainete tarbimine!

Repliik,
- Updated
Seitsmenda klassi õpilased sattusid jällegi suurde ärevusse, kuuldes katuserahauudistest, et nende kodumaa valitsus annab kõige suurema toetussumma abordivastastele. «Põgeneme siit riigist, nii kiiresti kui saame,» oli noorte reaktsioon.

Suu kukub lahti, kui loed Postimehest sealsete muinasjutuvestjate üllitisi – kuuenda klassi lastel pole muud teemat kui Hitler ja seitsmenda klassi omad tahavad riigist lahkuda, sest ei saa aborte teha. Nii väidab keegi reporter Ülle Harju Postimehes.

Hiljuti jutustasid kuuenda klassi õpilased, mida nad metsamatkal tegid. Selgus, et üks huvipakkuvamaid jututeemasid oli … Adolf Hitler. Kõige suuremale eestkõnelejale joonistasid klassikaaslased öösel isegi temaatilised vuntsid nina alla.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seitsmenda klassi õpilased sattusid jällegi suurde ärevusse, kuuldes katuserahauudistest, et nende kodumaa valitsus annab kõige suurema toetussumma abordivastastele. «Põgeneme siit riigist, nii kiiresti kui saame,» oli noorte reaktsioon.

Tänaste noorte kohta räägitakse, et neid ei huvita poliitika vähimalgi määral – nüüd selgub, et nad räägivad isegi metsamatkal Hitlerist. Huvitav, kus neile füürerit nii palju pähe taotakse, Vilja Kiisleri juures või?

Ja seitsmes klass kardab abordipiiranguid ning tahab riigist lahkuda? Kes neile selliseid mõtteid pähe istutas (ilmselt on see siiski vaid ajakirjaniku luulu)?

Järsku räägiks keegi noortele lapseohtu neidudele hoopis sellest, kui ohtlik võib abort olla ja kui tore on omada oma lapsi, kes viivad elu edasi.

Eesti ühiskond peab liberaalidel küll puhta tuksi keeratud olema, kui lapsed ei taha enam endasuguseid juurde, vaid eelistavad nii vanemate kui ka tulevikus enda “tööõnnetuste” puhul tärganud elu ärakaapimist. Aga kui tädid õpetavad juba lasteaias noku-tussu-mänge, siis võib 7. klassis abort vajaduspõhine teema olla küll.

Postimees tundub üha enam hulluvat – alles saatis keegi Kerttu Kirjanen kogu Eesti p…sse ja lubas välismaale pageda, kuna elujaatajad said raha.

Äkki mammi ongi Engelbert? Ehk siis Kerttu Kirjanen on seitsmenda klassi lapsuke, kes kardab, et ei saa aborti teha?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused