Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Selgus majas: räuskav maika väel Bocki-mees on sotside, Reformierakonna ja “e-kahesaja” valija

-
25.01.2023
Liberaalne-vasakpoolne valija on valmistunud Varro Vooglaiu sõimamiseks.
© Scanpix

2015. aasta rändekriisiga tekkis selline nähtus nagu sallivuslased, kelle retoorika ütles, et nad on valmis kõike ja kõiki kallistama. Ajapikku koorus nende õhuke viisakuskiht maha ning alt tulid väljad kõige sallimatumad ja repressioonialtimad vihkajad.

Sama toimub ka vasakpoolsete ja liberaalsete erakondade valijatega. Pikka aega räägiti, et räuskavad Bocki-mehed on EKRE valijad, aga enne eesseisvaid valimisi selgub, et nad on koondunud Reformierakonna, sotside ja Eesti 200 taha.

Juba siis, kui ühe EKRE tipp-poliitiku ümber algatati järjekordne skandaal, võis sotsiaalmeediast lugeda, kuidas üks ülikoolis töötav “sallija” tegi selle poliitiku abikaasale himuraid ja siivutuid ettepanekuid – sellel seltskonnal pole mingit autunnet ega moraali. Kommentaariumides aga säriseb see kamp, kes on päris kindlasti liberaalide ja vasakpoolsete valija, vihkamisest ja roppustest.

Eks neil ole ka hea õpetaja: Reformierakond on oma valimiskampaania rajanud “allpool-vööd”-vihjetega kondoomidele. Staažikas poliitropendaja Jürgen Ligi jälle postitab sotsiaalmeedias pilte kommentaariga “Pudipõllega Varro ja sardell sööklas…”

Riigikogusse kandideeriv Varro Vooglaid toob sotsiaalmeedias näiteid sellest, kuidas “sallivuslased” teda kostitavad. “Lihtsalt üks näide sõnumitest, mis mulle ikka ja jälle laekuvad,” lisab ta.

Varro Vooglaid võib meeldida või mitte, aga tema sõnapruuk ja olemine on alati üliviisakas, tema oponentidel aga näib see puuduvat.

Huvitav, kas nad selle suuga söövad ka või?