Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Selleks, et Maa laste jaoks päästa, tuleb ennekõike lapsi tahta

-
13.08.2021
Ka Eestis on omad ekstremistid olemas.
© Uued Uudised

Poliitikas tuleb väga sageli ette seda, et üks jutt ei pruugi teisega klappida, ammugi mitte tegudega, ja nii on ka kliimavõitluses.

Eesti Päevalehes kirjutab keskerakondlasest keskkonnaminister Tõnis Mölder: “Käsi püsti, kes tahaks tänase planeedi jätta oma lastele. Euroopa kliimapakett on meie ainus võimalus.”

Väga paljud poliitikud nii Eestis kui mujal rõhuvad just sellele, et ka meie lapsed, lapselapsed ja veel paljud järeltulijad tahavad samuti elamiskõlblikul Maal elada. Tavaliselt aga karjuvad sellest need, kes ise lapsi ei taha (see ei puuduta ehk konkreetset ministrit, vaid tema erakonna poliitikat üldiselt).

Vasakliberaalsesse leeri on koondunud kummaline rahvas, kes on üheaegselt väga erinevate, sageli vastukäivate asjade poolt. Selles leeris mürkrohelised kliimavõitlejad, homoagenda eestvedajad, radikaalfeministid, pagulaslembid, pseudoinimõiguslased ja teised neomarksismi lapsed.

Ühed ja samad inimesed räägivad sellest, et laste sünnitamine ja kasvatamine on Maale kurnav; nad toetavad aborte ehk veel sündimata elu võtmist; nad on homo- ja transseksuaalsete toetajad, kes on kuivanud oks elupuul; nad on marunaisõiguslased, kes ei taha ei mehi, abielu ega lapsi. Aga kõik nad kutsuvad üles kliimamuutustele, et Maa jääks lastele elukõlbulikuks. Kelle lastele, kui te ise neid põlgate?

Ka Tõnis Mölderi enda Keskerakond aitas koos teise ALDE-parteiga otseselt põhja lasta mehe ja naise eluandva abielu ülimuslikkuse seadustamise, andes nii rohelise tee viljatute samasooliste abielude seadustamiseks. Koalitsioonierakonnad on abordi toetajad. Mis lastest te praegu kliimaga seoses räägite, kui teie poliitika on pere- ja lastevaenulik?