Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sotsid lähevad kohalikele valimistele neomarksistlike loosungitega

-
17.08.2021
Sotsid on tuntud homolembid. Pilt on illustratiivne.
© UU

Eesti sotsid ei kõnele kohalike volikogude valimiste eel mitte sedavõrd Tartu linnapildist ja uuest arhitektuurist Emajõe kaldal, ammugi mitte tartlaste argimuredest, vaid hoiavad kõrgel “euroopalike väärtuste” pritsmetega juunikommunistide punalippu.

Tartus Raekoja platsil esmaspäeval avalikul foorumil tutvustatud Sotsiaaldemokraaliku Erakonna (SDE) Tartu programm keskendub rohkem kui kunagi varem sallivusele, võrdsusele, hoolimisele ja arvestamisele, kirjutab BNS.

Seega mitte pensionärid, puudega inimesed ja teised tõelised abivajajad pole sotside prioriteet, vaid igasugused ideoloogilised vähemused – seda ju “sallivus, võrdsus, hoolimine ja arvestamine” neomarksistlikus tõlkes tähendavad.

Varasematel aegadel üritasid sotsid ikka sotsiaalseid probleeme lahendada, nüüd aga on komissar Indrek Saare juhtimisel esikohal ideoloogilised eesmärgid.

Sotsid rabelevad niigi mülkas ja eks nad vajutavad nüüd iseendid veelgi sügavamale – kohalikel valimistel on oluline kohalik valla või linna elu, mitte aga Marxi ja Lenini unistused.