Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Taksojuhi magus leib: Putin ees, Repinski järel

-
13.12.2021
Bolti taksod ei ole hea kuulsusega, kuigi on odavad.
© UU

Nüüd on teada, kust võttis endine kitsekasvataja Martin Repinski (Keskerakond) idee rasketel aegadel taksoga lisa teenida. Ikka Venemaa suurelt juhilt Vladimir Putinilt endalt.

Meedia kirjutab, et Venemaa president Vladimir Putin on kahetsusega rääkinud Nõukogude Liidu lagunemisest, mis tõi kaasa majanduskriisi süvenemise – see oli aeg, kus äraelamiseks pidid paljud rahateenimiseks lisavõimalusi leidma, nii ka tema.

Majanduslikult raskete aegade tõttu pidi ta taksojuhina lisa teenima, vahendab uudisteagentuur Reuters tsitaate peatselt ilmuvast dokumentaalfilmist „Russia. New History“. Putin märkis, et sellest perioodist on piinlik rääkida.

Häbiraasu ei tunne aga Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Martin Repinski, kes rahvasaadikuna isegi istungite ajal äpitakso roolis teenust pakub.

Ta teenis lisatulu samal ajal kui parlamendi saalis käis istung. Repinski probleemi ei näe, pigem vastupidi. „Praktikat veel polnud, aga nüüd ütleks, et hakkan tulevikus nii tegema. Kui on näiteks arupärimised, kus ei taha osaleda ja saan vajadusel ka hiljem vaadata, siis ma ei näe probleemi selles, et sõita Boltiga,“ lausus ta ja hindas, et pole nii, et parlamendis kõik 101 saadikut kuulavad kõike kohapeal, mis istungite ajal räägitakse. Vaat nii!