Tallinna Ülikool Vene propaganda küüsis – kas ikka saab teha libalugu sellest, mis toimub ka tegelikult?

Repliik,
- Updated
©Scanpix

Postimees kirjutab, et Tallinna Ülikool olevat sattunud Vene propaganda küüsi, kuid netikommentaatorid küsivad – kas ikka sattus?

Õigemini, ta sattus küll, sest venelased lollitasid ülikooli ära, kuid seda, et TLÜ on LGBT-pesa, polnud Kremli agentidel vaja isegi tõestada. Putinistide pääs Eesti ülikooli aga on sama negatiivne moment kogu loos, kui seal toimunud sündmus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vene propagandareporterid valetasid end LGBT-aktivistideks, et teha libalugu, kuidas Tallinna Ülikoolis õpetatakse geiseksi teooriat ja praktikat, kirjutab ajaleht. Jutt käib LGBT-teemalise esimese loengu külastamisest Vene võttemeeskonna poolt, kes väitsid ennast “omad inimesed” olevat.

Kas saab libalugu teha sellest, mis toimub ka tegelikult? Jah, saab kõvasti üle pingutada, aga see ei muuda fakti, et TLÜ vahendab neomarksistlikke õpetusi ja ideoloogiaid.

Kogu Postimehe lugu räägib venelaste salakavalusest ja edastatud valeinformatsioonist, kuid ei tunnista tõde, et oma propagandaaktsiooni läbiviimiseks oli Kremli agentidel materjali küllaga – Tallinna Ülikool annabki oma tegevusega alust teda sellistesse jamadesse tõmmata.

Uued Uudised ei toeta mingil määral Vene propagandistide tegevust – Kreml just nii alatult tegutsebki ja nende hambad tuleb vastuaktsioonidega ära nüristada. Antud juhul aga ei ehita Vene propaganda ju lugu üles olematule asjale – TLÜ ajabki homoagendat. Ja kui ta ajab, siis ongi võimalus orki sattuda.

Loo õpetlik sisu on selles, kuidas edaspidi Vene telekanalite propagandatööle vastu seista. Aga ühes asjas ei tehtud ülikoolile küll mingilgi moel liiga – ikka selle va homoagenda ajamises asjus.

UU

One commentOn Tallinna Ülikool Vene propaganda küüsis – kas ikka saab teha libalugu sellest, mis toimub ka tegelikult?

  • Avatar

    See, et reporterid valetavad ennast kellekski teiseks ning lähevad kuhugi üritusele, on igapäevane asi. Ning propagandaga ei ole sellel mitte mingit pistmist, sest tegu on ju faktidega. Ka on normaalne, et tegu vene reporteritega – nn. “lääne” reporteritel on sihukene asi ju keelatud!!! Ja see, et vene reporterid sellega omale plusspunkte teenisid, on samuti loomulik, “lääne” sellealase tsensuuri tekitatud. Loodus ju ei salli tühja kohta.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused