Tarandi provokatsiooniseemned kannavad vilju vikerkaareterroristide juures

Repliik,
©Scanpix
Marksistide rusikakultuur on juba ka Eesti vasakliberaalide relvaks saanud.

Pärast seda, kui sotside ladvik koos siseminister Katri Raiki ja “peaspetsialisti” Indrek Tarandiga korraldasid provokatsiooni EKRE miitingu vastu ning politsei ja prokuratuur asusid provotseerijate poolele, on teiste poliitiliste jõudude segamine muutunud osaks Eesti poliitilisest kultuuri(tuse)st.

Nüüd siis sooritas järjekordse provokatsiooni roheline lesbiaktivist koostöös Tartu linnavolikogu esimehe nõunikuga, kes unustasid paraku, et mõnikord filmitakse ka filmijaid. Aga ega selles ole midagi uut – ka sakslane Florian Hartleb läks lapsevankrirünnakule rändevastase miitingu pihta otse Eesti 200 koosolekult ning eestlannadest kaaslaste Holmbergi ja Napritson-Acuna jäädvustamisel. Feministlik lesbimaffia aga on igal aastal tõrvikurongkäigu ajal väljas kindlas kohas, üritamaks ettevõtmist valju muusikaga segada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Provokatsioonid on marksistide relv – sel moel püütakse vastaspoolt tegudeni viia, et siis ise ohvrit mängides “laike” ja plusspunkte teenida. Ilmselt arvestatakse ka sellega, et EKRE-s on tõelised Tõnissonid, kes ei lase “kalkunitolkanitel” oma õue peale kaklema tulla. Vasakpoolsete endi käsi on samas kerge tõusma, nagu noorsotside homomiitingu ajal, kui üks lesbitüdruk vastuprotesteerijat lahtise käega näkku lõi.

Provokatsioonikunst on sotside ja reformierakondlaste poolt poliitikasse toodud – nende sooviks on igal juhul lööminguid näha, sest see annab põhjuse oponente vägivallas süüdistada ning sellest lähtuvalt vaenukõneseaduste abiga türmi sulgeda. Nemad lehvitasid ka Riigikogus poliitilisi loosungeid, kuigi see ei käi kokku parlamendikultuuriga.

Kui aga provokatsiooni tegemiseks viitsimist pole, siis mõeldakse see välja, nagu tegi Mary Kross.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused