Timmermans: unustage rahvusriigid, vaid globalism toob õnne teie õuele!

Repliik,
- Updated
©AFP/Scanpix
“Euroopa isakesed” Juncker ja Timmermans joviaalses embuses

Euroopa Komisjoni asepresident, paadunud globalist ja unitaareuroopa fanaatik, Frans Timmermans, kirjutas Twitteris, et Euroopa Liit on rajatud liikmesriikidele, kes vabatahtlikult ja demokraatlikult otsustasid siduda oma saatused ja kujundada üheskoos tulevikku.

“Meie ühtsus annab meile jõu püüelda globaalselt kestlikumate standardite poole kõigi jaoks, kaitsta kaubandusreegleid, tegeleda julgelt kliimamuutustega, kaitsta meie kodanikke geopoliitiliste ja -majanduslike väljakutsete eest ning haarata kinni kõigist võimalustest, mida globaliseerumisel on meile pakkuda,” sõnas Timmermans.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Meie jagatud saatuse vundament on demokraatia, õigusriigi ja inimõiguste austamise kolmjalg. Just nii on võimalik luua ühtsust suurte ja väikeste vahel ning teha seda täie austusega meie mitmekesisuse vastu,” kirjutas ta.

Timmermans andis oma Twitteri kontol edasi mõtteid teisipäeval Euroopa Parlamendis peetud kõnest. Timmermans, Merkel, Juncker, Macron ja teised unitaarse föderatsiooni pooldajad on šokeeritud Trumpi otsekohesust, et USA ei taha enam üleval pidada väärtuspõhise Euroopa viimasedki raasukesed maha müünud, kaitsetahtest loobunud ja immigratsioon abiga segarassilist ning eliidi alluvusse ehitatavat segarahvuslikku “hiidplönni” rajada. Nad kasutavad olukorda ära selleks, et määrida Euroopa rahvastele kaela oma inimvaenulikud globalistlikud libaideed.

Kas maailma esikommmunististi ja massimõrvari Uljanov-Lenini ideed Euroopa Ühendriikidest hakkavadki viimaks realiseeruma? Tahaks loota, et Euroopa rahvastel eesotsas Ungari, Poola, Tšehhi, Slovakkia, Rumeenia ja nüüd ka Itaaliaga on sellele kindel vastus. EI!

2019 on Eestigi valijal vaja otsustada kuhu liigume meie – kas kartellierakondade ja nende sabas sörkivate Vabaerakonna ning Rohelistega globaalsesse hävingusse või koos EKREga ja ülalpoolmainitud riikidega, kuhu tuleb kindlasti lisa, vabade rahvusriikide ühenduse poole.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused