Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Tõnu Aare perekond esitas ravimiametile järelpärimise muusiku surma seosest vaktsineerimisega

-
29.07.2021
Vaktsineerimine
© Scanpix

Tõnu Aare vennapoeg andis Facebookis teada, et meie seast lahkunud muusiku lähedased on teinud ravimiametile päringu, et välja selgitada, kas teine koroonaviiruse vaktsiinisüst võis muusiku surmale kaasa aidata.

“Tõnu Aare lähedastena otsustasime asjadele anda ametliku käigu ning tegime järelpärimise ravimiametile ja ravimiameti ravimiohutuse osakonnale,” kirjutas Tõnu vennapoeg Martin Aare kirjanikunime Jaak Leer all Facebookis.

Peale tema on sinna alla kirjutanud Tõnu abikaasa Arja Tuulikki Aare ning Tõnu vend Mart Aare.

Tõnu Aare lähedased küsivad, kas see vaktsineerimine oli ikka põhjalikult kaalutletud. Teiseks, kas oleks mõistlik vaktsineerimisele kutsuvatele reklaamidele lisada hoiatus, et enne otsustamist tuleks põhjalikult konsulteerida pere- või erialaarstiga.

Laupäeval, 10. juulil läks Tõnu Aare tegema teist vaktsiinisüsti. 67aastasena kuulus ta vanuserühma, keda kutsusid süsti saama perearstid. Nii sai ta teise sutsugi perearsti juures. Enesetunne ei olnud pärast seda hea. Sümptomid nagu paljudel teistelgi: väsimus, rammestus, loidus.

Ainult et esimesel õhtul tekkinud kehv enesetunne ei läinud ega läinud ära.

Ta suri 21. juulil – kümme päeva pärast teise vaktsiinisüsti saamist.

Seda kummalisem on praegune olukord, kus inimesi, kes keelduvad vaktsiinist, lausa mõnitatakse ja kiusatakse taga, kuigi selle otsuse taga võib olla persooni tervislik olukord.

Nõnda on täiesti vastuvõetamatud end staarperearstiks pidava Karmen Jolleri selleteemalised ülesastumised, mis ei johtu inimeste tervisest, vaid pigem tema poliitilisest orientatsioonist.