Toomas Varrak: soov uueks aastaks – et meedia ei reklaamiks labaseid tegelasi

Repliik,
©Uued Uudised
Riigipöörajad aktsioonis.

„On kombeks saata lõppev aasta igavikku soovidega, mille täitumist oodatakse uuelt  aastalt.

Aastalõpu analüütilised raadio ja teleprogrammid, nagu seegi, millest pidas kokkuvõtteks vajalikuks kirjutada trükimeedia, andsid niisuguse soovi avalikuks esitamiseks oma panuse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Usun, et seda soovi jagavad paljud, kellele on oluline Eesti tulevik ja kes tunnevad kohustust meie esivanemate päranduse ees.

Nii sooviks uuelt aastalt, et meediakanaleil jatkuks tulevikus rohkem iseseisvust ning tarkust, selleks et vaataja või lugeja ette ei toodaks arvamusliidrite ja ühiskonnaprobleemide asjatundjatena tegelasi, kellel on rahva hulgas üsna üldiselt riigivaraste, KGB öördajate, avalikkuses labaste skandaalidega endale nime teinud tegelaste jne maine.

Ning kultuuri- ja avaliku elu persoonidena ei reklaamitaks isikuid, kelle kodune kasvatus ja hingeharidus peaks üldse välistama nende lubamise avalikkuse ette. Isegi siis, kui sellised isikud omavad riiklikke tunnustusi, omavad mõne poliitilise jõu protektsiooni või kuuluvad koguni riigikogu koosseisu.

Konservatiiv Toomas Varrak

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused