Üha sagedamini tahaks “Viimse reliikvia” kombel küsida – mis on reeturite palk?

Repliik,
©SOTSIAALMEEDIA
Peaminister Jüri Ratas võiks vaadata reaalsusele näkku – miski on tema tegevuses väga valesti, kui sotsiaalmeedias on liikvel sellised pildid!

Kaua võib üks rahvas lubada võimuritel maha müüa kõike seda, mille nimel on mitmed põlvkonnad verd valanud?

Enne Võidupüha ja Jaanipäeva käis peaminister Jüri Ratas välja ettepaneku EL-i rändekvootidega nõustuda ja rahvuslikult mõtlevatel inimestel jääb vaid üle hakata pärast Jaanipäeva otsima võimalusi võimulolijaid riigireetmises vastutusele võtta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ka Soome siseminister Kai Mykkänen pakkus välja Euroopa Liidu kvoodipagulaste arvu kümnekordistamise – normaalses ühiskonnas tähendaks see ilmselgelt võimupiiride ületamist ja rahvusriikluse reetmist, millele peaks järgnema vahistamine ja kohtumenetlus. Üksikisikutel, ka neil, keda kord valiti rahva poolt parlamenti ja kes said ministriteks, ei ole õigust teha selliseid hukutavaid otsuseid. Neil pole lihtsalt selleks mandaati.

Euroopa Liidu globalistlik klikk on ilmselgelt alustanud uut pealetungi, et määrida liikmesriikidele kaela uued immigrandid ja jätkata Euroopa rahvastiku väljavahetamist. Osaliselt on selle taga Itaalia otsus põgenikke enam mitte vastu võtta, samuti ka merel ulpivaid pagulasi kokkukorjavate nn päästelaevade staatuse ja tegevuse seaduslikkuse kahtluse alla panek – üks rändetee lihtsalt sulgus, inimsmugeldajatel pole oma musta lasti enam kuhugi poetada, ja kuigi Hispaania konservatiivide valitsus kukutati ja asemele topiti rändetee avanud sotsialistlik feministide kabinet, on immigrantide sissevedu siiski katkemas.

Seetõttu ongi Euroopa Liit ja Merkelilt füürerivolitused üle võtnud Macron asunud Euroopat jõuliselt survestama, ähvardades isepäiseid riike raha äravõtmisega ja valmistudes Saksamaaga kahasse võimu mandril täielikult enda kätte kahmama. Ka Brexiti osas on asjad muutunud sellisteks, nagu need olid 1988-1991. aastatel Nõukogude Liidus, kus lahkujaid ähvardati, et neil lastakse kinni maksta kõik, mida “hea” NLiit olevat neile andnud. Globalistlik Euroopa eliit on võtnud suuna autokraatsele võimuhaaramisele.

Õnneks on tekkimas tugev vastasrinne Visegradi riikidest, Austriast, Itaaliast, Sloveeniast ja Bulgaariast, väiksemal määral on sellega haakumas teisigi riike ja EKRE võimule tulles saab nende seas olema ka Eesti. Ratas aga peaks juba aegsasti mõtlema Bilderbergi grupi kaitsva tiiva alla pagemisele!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused