Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ukrainlasi siia kinnistades annab Kaja Kallase valitsus ränga hoobi nii Eestile kui Ukrainale

-
09.05.2022
Pole ime, et Eestis igal pool Ukraina lipud lehvivad – Eestist tahetaksegi Väike-Ukraina teha.
© Erakogu

Kaja Kallase valitsuse poliitika on suunatud ukraina sõjapõgenike Eestisse kinnistamisele, mis on ohtlik nii Eesti kui Ukraina rahvusriikidele.

Valitsusest Riigikogusse tulnud seadusemuudatustest on näha, et kuigi peaminister räägib põgenike naasmisest, rajatakse nende muudatustega aluspõhja ukrainlaste siiajätmisele. Samas on ukrainlased ise avalikus ruumis rääkinud peamiselt soovist kodumaale tagasi pääseda, nende tegelikke pürgimusi pole aga Eestis keegi uurinud.

Valitsuse paljud seadusemuudatused lähtuvad suuresti sõjaemotsioonidest, samas on paljud neist suunatud hoopis üldmigratsiooni soodustamisele tulevikus. Näiteks välismaalaste seaduse muudatusi pole ukrainlastele üldse vaja, neile annab vajaliku seadusandliku toetuse ajutise kaitse saamine. Reformierakonna valitsus kasutab ära Ukraina situatsiooni, et panna alus massimigratsioonile.

Kui praegu võõrsile läinud ukrainlased jäävad välismaale, ähvardab see Ukrainat tulevikus demograafilise katastroofiga, sest lahkujateks on tööealised inimesed, peamiselt nooremad naised, ja lapsed. Ukrainlastel ei sünni siis enam piisavalt lapsi, sest üle kolmandiku enmigreerunutest on naised vanuses 15-35 ehk need naised, kes peaksid lapsi Ukrainasse sünnitama.

Umbes paarikümne aasta pärast napib Ukrainal tööealisi ja lapsi, elanikkond vananeb ja ilmselt tuleb neilgi hakata võõrtööjõudu sisse vedama, eriti kui sõjas tuleb võit ja ühinetakse Lääne ruumiga. Siis hakkab Ukraina läbi elama samu vaevusi, nagu elab türklasi ja araablasi täis Saksamaa ja elab juba ka Eesti, mis voolab täis slaavi tööjõudu.

Kaja Kallas räägib Eesti abist Ukraina sõjajärgsel ülesehitamisel, aga kes hakkab riiki taastama, kui ukrainlased on juba Eesti tööturule kinnistatud?

Ukrainlasi Eestisse massiliselt sisse lastes hävitab Kaja Kallas Eesti rahvusriigi ja muudab ta slaavi riigiks, samas laostab liberaalide valitsus ka Ukraina tuleviku. Aga tuleviku peale PortoRollo valitsus ei mõtle, kasvõi lubades siia tulla Venemaa kaudu tulijatel – taustakontrolli ei tee neile keegi.

UU