Urmas Espenberg: kuulekas disainimeeskond täitis globalistide ülesande – pidetu amööb on sündinud

Repliik,
- Updated

Näib, et kuulekas disainimeeskond on lõpuks täitnud maailma globalistide ülesande ja muutnud Eesti “rukkilillepurusest rahvusriigist” multinatsionaalseks, juurteta ja pidetuks “amööbiks” ehk roherahnuks.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus avalikustas reedel, 13. jaanuaril, ligi 200 000 eurot maksma läinud promomaterjale, mis peaksid aitama Eestit maailmas tutvustada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti tutvustamiseks kasutatakse hoomamatu sinikeelse rändrahnu motiivi, mis meenutab rohelist plekki. Rändrahnu kujutavat rohelist latakat on hakatud juba pidama uueks Eesti märgiks ja see on pälvinud vastakaid reaktsioone. Disainerite meeskonna liikmed selgitasid siiski, et tegemist olevat vaid šablooni või tööriistaga, mis mõeldud toodete turundamiseks.

Möödunud aasta detsembris õrritas globalistide kodumaine suuvooder Helen Sildna, kes ütles Facebookis: “Teate mis, Eesti Disainimeeskond on täiega head tööd teinud. Varsti näete. Eesti teeb peagi imagoloogiliselt 10-aastase hüppe olevikku ja tulevikku. Saame lõpuks lahti sellest rukkilillepurusest rahvusromantikast!”

Märk on leidnud tunnustust ka homoideloogoiat propageeriva uuskesiku ja munitsipaalpoliitiku Raimond Kaljulaiu poolt. Tõsi, see kas tunnustuse taga on “ränirahn-amööbi” keskerakondlik roheline toon, on siiski teadmata?

Sellega on Eesti rahvusriigi lammutamine ära vormistatud ka visuaalselt. Sest eks peab ju vorm ikka ja jälle kinnitama asja sisu.

Lisaks Eesti tutvustamisele välismaal võimaldab uus märk ilmselt vastu võtta piiramatul hulgal muust rassist ja rahvusest immigrante kuni meie identiteedi täieliku lahustamiseni, et siis tervitada tsaar Putini võidukaid vägesid, kes meid sellest õudusest justkui “päästma” tuleb ja osavalt teise äärmusesse ehk taas enda vene-tatari impeeriumi kuulekateks alamateks allutab. On ju peagi taas algamas õppused Zapad, mis harjutavad Baltimaade hõivamist ja võivad ühel hetkel üle kasvada sootuks millekski muuks kui õppused, nagu kujutab seda oma uues romaanis “Sõda 2023” Leo Kunnas.

FOTO: Kuvatõmmis

SEOTUD LOOD: “Sõbraliku Eesti” eestvedaja tahab saada lahti “rukkilillepurusest rahvusromantikast”

2 commentsOn Urmas Espenberg: kuulekas disainimeeskond täitis globalistide ülesande – pidetu amööb on sündinud

  • Avatar

    Haige värk.Ei suuda uskuda ,et tegelikult ka on see kõik tõsimeeli ausa näo ja ehk kerge tunnustuse lootuses rahvale hindamiseks antud

  • Avatar

    Sõnum, mida edastatakse on siiski üsna võimas – oleme ebamäärane sisuta ja vormita riik ja oleme paindlikud, pakume oma riiki võõrastele kui teenust (are offering our country as a service). oleme muutlikud, vastuvõtlikud. Kõik, mis meil on head ja väärtuslikku (seda kõige suuremat väärtust, mida peaks enesele hoidma), siis kõik jagame laiali. Kõik.

    Sellist asja ei saa ega tohi läbi lasta, Eesti ei ole ebamäärane mollusk, millega võõras võib teha, mida tahab, aga just seda see märk meile sisestada üritabki.

    ps! Kas selles kooli pagulaste propagandas saaks äkki midagi konkreetsemat ette võtta, rahvast koondada vms, see ei saa ometi seaduslik olla?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused