Urmas Espenberg: Riik aitab, kuid ainult võõramaiseid hädasolijaid!

Repliik,
- Updated

Riik eraldas kolmele omavalitsusele 24 000 eurot, et oktoobris saabunud kaheksa sõjapõgeniku vastuvõtmist rahastada, nagu teatas BNS.

Tallinna linnavalitsus sai 3000 eurot, Türi vallavalitsus 9000 eurot ja Padise vallavalitsus 12 000 eurot.

Toetuse suurus on 3000 eurot ühe rahvusvahelise kaitse saaja kohta.

EKRE fraktsiooni nõuniku Urmas Espenbergi sõnul on meil erakordse abiandmise puhul juurdumas teatud kaksikmoraal. “Oma vaeste ja hädalistega tegelemiseks raha napib ja nii on kujunemas välja teatud topeltstandardid, mida valitsus juurutab. Aita hädasolijat, kuid ainult võõramaist!”

Näiteks Piirissaare tuletõrjeohutuse parandamiseks raha jätkuvalt ei jagu. Korduvalt saarele abi lubanud siseminister Hanno Pevkur on nüüd vallavanem Liina Miksile iga kord vastanud, et “raha ei kasvavat puu otsas.”

FOTO: Riigikogu liige Henn Põlluaas ja EKRE nõunik Urmas Espenberg koos vallavanem Liina Miksiga Piirissaarel olukorraga tutvumas

Kommentaarid

One commentOn Urmas Espenberg: Riik aitab, kuid ainult võõramaiseid hädasolijaid!

  • Avatar

    Ei pagulastele. Ja õiglus rahva kätte, praegu nööritakse väikesepalgalisi ja pensionäre, liidetakse repseeritute pension+ tööpension ja siis saab riik tulumaksu võtta, MILLAL LÕPEB VAESEMA RAHVA NÖÖRIMINE riigikogulased saavad omakulutused tagasi meie taskust,aga meie maksame tulumaksu kannatuste pealt ja ka sellle pealt , kui julgesid aastakese VÄLISRIIGIS TÖÖTADA 2 väikest pensioni kokku ja jälle tulumaks muidusööjate ülalpidamiseks

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused