Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Urmas Paetile ja teistele temasugustele – peamine inimõigus on õigus elule

-
28.03.2020
Poliitmängurid ei saa ikka veel aru, et inimkond heitleb elude pärast. Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Kuivõrd igat masti liberaalid on alustanud eriolukorra seostamist inimõiguste rikkumisega, siis on paslik neile meelde tuletada, et peamine inimõigus on õigus elule ja pandeemia ajal tehtavad piirangud on mõeldud ennekõike seda õigust kindlustama – ka siis, kui tulevad riived mõnele teisele õigusele.

Uued Uudised on sunnitud taas pöörduma BNS-i poole ja edastama opositsioonile ja massimeediale viimase tunni uudised (laupäev, kell 17.27): koroonaviirus on nõudnud Euroopas üle 20 000 inimese elu, Suurbritannia koroonasurmade arv tõusis üle tuhande, Belgias nõudis COVID-19 ööpäevaga 64 inimese elu, Hispaania koroonasurmade arv kerkis 832 võrra 5960-ni, maailmas on koroonaviirus tuvastatud üle 600 000 inimesel ja nii edasi.

Enne kui keegi hakkab rääkima inimõigustest piirangutega seoses, tuleb neile üle korrata, et mistahes liikumispiirangud või suletud piirid pole sajandikkugi väärt, võrreldes inimese õigusega elada. Olukorras, kus inimkonda niidab haigus, on iga piirang õigustatud, kui inimesed seetõttu ellu jäävad.

Tundub, et vihkavatel ja võimunäljas opositsionääridel pole enam millestki kinni haarata ja ainsa pääseteena võetakse kasutusele kriitika valitsuse kriisimeetmete vastu.