Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Urmas Reitelmann: sotsid venestavad pealinna

-
21.05.2024
Lasnamäe linnaosavalitsus

Sotsialistid-revolutsionäärid valisid Lasnamäe osakonna etteotsa Kirill Klausi, senine esimees Victoria Erofeeva jätkab aseesimehena. Enamus juhatusse valituid on samuti venelased.

Ei ole midagi imestada, sest kogu see estofoobne kamp rajati kunagi Vene Erakond Eestis baasil ja kaasabil. Lisame sellele varjamatu vene raha teenimise, venekeelse hariduse vankumatu toetamise ja Eestisse sissetungijate valimisõiguse kaitsmise ning saamegi ühe eheda vene partei, milles on näpuotsaga eestlastest globaliste ja liberaalseid kolloborante. Mõelgu nüüd hoolega järele need ja magagu end kaineks, kes keskerakonda a priori vene erakonnaks pidasid, stalinist Jana Toom mõistagi välja arvatud.

Viimasel Tallinna volikogu istungil lubas Pärtel Peeter Pere endale koalitsioonikaaslaste sotside suunal väga õela märkuse, Aivar Riisalu aga iseloomustas neid kõige jälgima kooslusena, kohe pärast keskerakonnast ülehüpanud mölakaid. Kõige elavamat fantaasiat kasutades ei suuda ma näha kolm korda linnapeaks “valitud” vene oligarhivõsu võimu Tallinnas pikka kestvust. Kevad tuleb huvitav.

 

Urmas Reitelmann, Tallinna linnavolikogu liige (EKRE)