Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vaktsineerimise karikakramäng: aitab, ei aita, aitab, ei aita… olukord on kontrolli all!

-
26.07.2021
Miski muu ei aja inimesi nii segadusse, kui vaktsineerimise ümber toimuv. Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Väidetavalt on sotsiaalmeedia tõe osas muutumas klassikalisele ajakirjandusele tõsiseks konkurendiks, sest seal räägitakse sellest, millest suur meedia juba ammu vaikib – seda tõestab ka Facebookis leviv arvamus vaktsiinide ja kaitsesüstimise kohta, mis peegeldab hetkeolukorda päris tõeselt.

“Tõsiselt, see hakkab juba absurdiks muutuma. Küll see süst kaitseb kõikide tüvede vastu, aga samas ei kaitse kõikide tüvede vastu.

Süstitud haiglasse ei satu, aga siiski satuvad. Piisab ainult ühest või kahest süstist, aga samas ei piisa ka, tulevikus tuleb teha buusterid.

Süstitud inimesed viirust ei levita, aga levitavad ikkagi, nad nakatuvad süstimata inimestest, sest see süst kõikide tüvede vastu ei aita, kuigi samas aitab ka. Süstimine on vabatahtlik, aga keelduda ei tohi.

Muidugi enam piiranguid ei tule, aga samas tuleb ka, sest meil on uus tüvi, mille vastu see süst ei aita, aga samas aitab ka, kui teha veel kolmas ja neljas süst, sest kaitse kestab pool aastat, aga tegelikult piisab ainult ühest süstist või kahest süstist.

Aga vaktsineerige ennast selleks, et peatada levikut, aga samas see levikut ei peata, ainult põete kergemini ja haiglasse ei satu, kuigi täielikult süstitud inimesed siiski võivad sattuda haiglasse.

Läbipõdenutel on antikehad, aga samas ei ole ka ja sellepärast peavad ka läbi põdenud inimesed ennast süstima, sest antikehasid ei ole, aga samas on, neile piisab ainult ühest süstist, aga tulevikus tuleb siiski teha buusterid sellepärast, et ühest või kahest süstist siiski ei piisa.

Kuna see tehnoloogia on uus, siis me teame, et see süst on ohutu ja turvaline, aga samas ei tea ka, sest et see tehnoloogia on uus, aga me teame, et süst on ohutu, turvaline ja efektiivne. Ühesõnaga, olukord on kontrolli all…”

Kirjutise autor on päris hästi kokku võtnud need vastuolud, mida on tekitanud valitsuspoliitikud, kommunikatsiooniga hädas olevad meditsiinitöötajad ja kõike valimatult võimendav meedia.