Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Vaktsineerimispropaganda naljanumber: värske tõhustusdoosiga Riigikogu esimees on eneseisolatsioonis

-
13.12.2021
Kaja Kallase ja Jüri Ratase “avatuse” projekt läbi sundvaktsineerimise on läbi kukkunud.
© Uued Uudised

Juba pikka aega kestva vaktsineerimiskampaania üks olulisemaid sõnumeid on olnud ühiskonna avatuna hoidmine – paraku näitab iga uus päev, et see lootus on savijalgadele rajatud.

Delfi kirjutab: “Jüri Ratas on peresisese koroonanakatumise tõttu lähikontaktne. “Olen teinud ise kiirtesti ja PCR testi, mis olid mõlemad negatiivsed. Samas on soovitus, et peresisene lähikontakt suurendab nakatumise ja nakkuse edasi kandmise riski veelgi. Seetõttu jään vähemalt viieks päevaks eneseisolatsiooni,” kommenteeris Riigikogu esimees, kes märkis, et sai tõhustusdoosi eelmise nädala neljapäeval.”

Muidugi teeb Jüri Ratas kõik õigesti, ainult et tema kojujäämine on täielik antireklaam Kaja Kallase valitsuse massiivsele vaktsiinipropagandale, mille järgi pidanuks üleüldine kaitsesüstimine ühiskonda avatuna hoidma, aga ei tee seda teps mitte. Isegi tõhustusdoos ei aita, riigi tähtsuselt teine mees presidendi järel on “avatuse” asemel “suletuses”.

Elu ongi absurditeatriks muutunud: sajaprotsendiliselt vaktsineeritud Ratas kardab viia nakkust 95-protsendiliselt vaktsineeritud Riigikogusse. Kas on üldse veel mõtet rääkida kaitsesüstimise kasutegurist?

Sama jabur oli olukord ju ka novembris, kui peaaegu sajaprotsendiliselt vaktsineeritud Riigikogu otsustas võimupartei Reformierakonna algatusel minna kaugtööle, et “olla ühiskonnale eeskujuks”. “Avatuse” lippu kõrgel kandev võimupartei unustas oma senised jutud ja puges mugavustsooni.

PortoRollo koalitsiooni valitsedes muutub kohe kõik äraspidiseks: “Paremini hoitud Eesti” tähendab üüratuid elektriarveid ja “ühiskonna avatus” kaugtööl istumist.

Jüri Kukk