Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Valitsuse ülbus rahva röövimise ettevalmistamisel otse keset valimisi viitab usule, et nende positsioone ei saa keegi kõigutada

-
06.06.2024
Küüniline võimukamp näib arvavat, et nendeni ei ulatu kellegi käed.
© UU

Kui rääkida e-valimiste võltsimisvõimalusest, alustavad võimulolijad vandenõuteooriajuttu, aga nende endi tegevus viitab sellele, et ohjad on neil kindlalt peos, sest valimised juba käivad, aga valitsus teeb silmi pilgutamata ebapopulaarseid otsuseid. Nii toimib ainult see, kes teab, et tema positsioone ei saa see kõigutada.

Esmaspäeval algasid valimised e-valimistega, aga kolmapäeval arutati Riigikogus jätkuvalt rahva seas väga ebapopulaarse nn automaksu eelnõud, lisaks ka riigilõivude tõstmise eelnõud, teisipäeval võeti vastu tulumaksuseaduse muutmise seadus, mis jätab pensionäridele vähem raha kätte, maha on hõigatud rida erinevaid kavandatavaid maksutõuse.

Neljapäeval aga teatas valitsus, et kavatseb mitmekordselt tõsta bussipiletite hinda maaliinidel, muutes seega koos automaksu kehtestamisega maarahva sunnismaisteks pärisorjadeks. Praegu peaks kõik inimesed tormama valimisjaoskondadesse ja andma hääled opositsioonile, et võtta valitsuselt võimalus kasvõi Euroopa tasemel sigatseda.

Aga võimuparteid ei näi seda kartvat, ju siis on nad kindlad, et tulemus tuleb “õige”. Kogu Euroopas muutusid liberaalid ja vasakpoolsed eurovalimiste eel kergelt kliimaskeptikuteks ja migratsioonivastasteks, et vihase rahva hääli alles hoida, aga Eestis sigatseb valitsus raudselt edasi otse keset valimisi.

Riigikogu valimistel varjas Kaja Kallas, et kavatseb makse tõsta, aga ilmselt leitakse nüüd, et pole mõtet vaeva näha, Urmas Paeti, Marina Kaljuranna ja teised “oma ninad” saab nagunii sisse suruda. Või usutakse, et sisepoliitika eurovalimisi ei mõjuta.

Siinkohal on põhjust järele mõelda just Marina Kaljuranna valijatel, eriti maarahva hulgas. Sotsid on valitsuses, nemad on kaasosalised nii automaksu kui kõrgema bussipileti hinna kehtestamisel ja ega Kaljurand sellest ju eemal seisa. Miks anda hääl inimesele, kelle kohapealsed parteikaaslased lasevad maaelu täiega põhja?

Valitsuse avalik sigatsemine otse keset valimisi näitab võimupoliitikute ülbust, ignorantsust, künismi, mittehoolimist ja ükskõiksust. Ju nad on nii kindlad, et neid ei saa kukutada. Aga veel saab, kui võimuerakondi mitte valida ja neile antud e-hääl pühapäeval ära muuta ning anda see Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale.

Uued Uudised