Varro Vooglaid: ennast hävitamata ei saa võidelda kahel rindel, rohepöörde poolt ja Venemaa vastu

Repliik,
©Uued Uudised
Rohepöördest nõrgestatud majandustega on raske Vene agressiooni vastu seista. Pilt on illustratiivne.

SAPTK esimees Varro Vooglaid kirjutab sotsiaalmeedias sellest, et Venemaa vastu võideldes ja sanktsioone kehtestades ei saa samaaegselt raha neelava kliimapoliitikaga jätkata.

“Kui Euroopa tahab jätkata sanktsioonidega Venemaale ja selle osana loobuda Venemaa energiast, siis tuleb kogu rohepöördeks nimetatud enesekastratsioon viivitamatult ära lõpetada. Vastasel juhul tegeletakse mitte Venemaa, vaid Euroopa enda hävitamisega. Vähegi ausad inimesed peaks seda tõsiasja tunnistama, et ennast hävitamata pole Euroopal kahel rindel korraga võidelda lihtsalt võimalik,” kirjutab ta.

Toimetuselt: tegelikult võib sinna juurde lisada ka koroonahüsteeria, mis taas ennast vaikselt üles kruvib ja uute võimalike piirangutega majandusi pooma hakkab. Seega – kõigepealt rohepoliitika nurka, Putin urgu tagasi ja alles siis teised teemad. Kui nendega üldse on vajagi tõsisemalt tegeleda.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused