Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vasakkurjus üritab Eesti peret lammutada

24.11.2021
Peresuhted on juba paika pandud ja pole vaja neid neomarksistlikult ümber kirjutada.
© UU

“Lavly Perling kuulutab: “Kannatanu saab 33 korda peksa, enne kui julgeb õiguskaitse poole pöörduda.” Kas proua ise on juba oma peres 33 korda peksa saanud?

See mantra, et Eesti perekond on koht, kus inimesi pekstakse ja vägistatakse – kuulusrikka Kaljulaidi iga-aastapäevase kõne põhiteema – ja Eesti kodu on hirmsaim koht, kus inimesel on kõige (elu)ohtlikum üldse viibida, on vasakkurjuse ja uusmarksismi SELGE SUUNITLUS normaalse perekonna lõplikuks ära lammutamiseks. See on woke-ideoloogia hullude tühistamismaania.

Tegelikult on KÕIK inimesed pärit perekonnast. Tähendab, kõik inimkonna pahed on ilmselgelt ja paratamatult perekonnas esindatud. Aga see ei tähenda, et lööme perekonna laiali, kaotame ära, siis saabub üldine õnn. Seda esiteks.

Teiseks on perekond, vanemate ja laste orgaaniline kokkukuuluvus inimliku ELU ALUS. Just perekond suudab parimal viisil vastu seista igasugusele ideoloogilisele survestamisele.

Vasakradikaalide TUNG perekond ära lõhkuda väljendab nende püüdu inimesed üksikkildudeks lüüa, kes oleksid nagu kõrkjad neomarksistlike kurimanipulaatorite käes.

KÕTT, ideoloogilised kurjamid!! Ka nõukaajal tehti igasugust ideoloogilist kurja, aga elu aluste kallale veel ei mindud.”

Ülla Vähk