Vasakkurjus üritab Eesti peret lammutada

Repliik,
©UU
Peresuhted on juba paika pandud ja pole vaja neid neomarksistlikult ümber kirjutada.

“Lavly Perling kuulutab: “Kannatanu saab 33 korda peksa, enne kui julgeb õiguskaitse poole pöörduda.” Kas proua ise on juba oma peres 33 korda peksa saanud?

See mantra, et Eesti perekond on koht, kus inimesi pekstakse ja vägistatakse – kuulusrikka Kaljulaidi iga-aastapäevase kõne põhiteema – ja Eesti kodu on hirmsaim koht, kus inimesel on kõige (elu)ohtlikum üldse viibida, on vasakkurjuse ja uusmarksismi SELGE SUUNITLUS normaalse perekonna lõplikuks ära lammutamiseks. See on woke-ideoloogia hullude tühistamismaania.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegelikult on KÕIK inimesed pärit perekonnast. Tähendab, kõik inimkonna pahed on ilmselgelt ja paratamatult perekonnas esindatud. Aga see ei tähenda, et lööme perekonna laiali, kaotame ära, siis saabub üldine õnn. Seda esiteks.

Teiseks on perekond, vanemate ja laste orgaaniline kokkukuuluvus inimliku ELU ALUS. Just perekond suudab parimal viisil vastu seista igasugusele ideoloogilisele survestamisele.

Vasakradikaalide TUNG perekond ära lõhkuda väljendab nende püüdu inimesed üksikkildudeks lüüa, kes oleksid nagu kõrkjad neomarksistlike kurimanipulaatorite käes.

KÕTT, ideoloogilised kurjamid!! Ka nõukaajal tehti igasugust ideoloogilist kurja, aga elu aluste kallale veel ei mindud.”

Ülla Vähk

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused