Vihased vasakliberaalid avavad ideoloogilisi rindejooni seal, kus seni valitses rahu

Rubriik Repliik On
- Updated
©Erki Evestus
Leidsime rassismi!

Lääne-Euroopas on tavaline rinnete avamine seal, kus tegelikult pingeid ei ole, ja see on vasakliberaalide algatusel juurdumas ka Eestis.

Hea näide on BLM-i parklamiiting Tallinnas, kuhu tuli kokku väike seltskond “vihaseid valgeid vasakliberaale (VVV)” koos käputäie mustadega, et avada ka siin mustade elude lugemise rinne. Täiest kõrist käis põhjendamine: “Eestlased on valged, seda ei saa olla, et pole rassismi ja keegi ei tunne ennast orjuse pärast süüdi!” Kuna vihaõhutus vaibus, siis ilmselt polegi pärisorjade järeltulijatel ka tegelikkuses mingit võõravaenu, on vaid enesealalhoiuinstinkt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegelikult algas rassismi otsimine juba ammu, ja kui ei leitud, siis leiti Mary Jordan, kes leidis omakorda võõraviha. Rassismi aga õhutatakse igati just VVV-BLM-i poolt.

Kõrvalt näeb see välja nii: “Vaadake, see on mustanahaline. Ta on tavaline inimene, nagu teiegi, miski ei erista teda eestlasest. Ja nüüd ei tohi teist keegi väita, et ta erineb, muidu on see vihakõne!”

Kõigepealt rõhutab üks vasakliberaal juba selle jutuga, et must erineb kõigist teistest. Lisaks selgitab ta valgetele mõeldud hoiatusega ka neegrile, et ta pole sama, mis siinne rahvas. Ja kolmandaks ütleb ta võõramaalasele, et ole ettevaatlik, siin on rassismiks pinnas olemas. Ainult et see mäng kokku paneb kõiki pinge alla.

Eestlane on solvunud alusetu rassismisüüdistuse pärast, must enda eksponeerimise pärast ja mõlemad hakkavad teineteist vargsi piidlema, et mida teiselt edasi oodata on. Seda ongi vihasele valgele vasakliberaalile vaja – umbusk, mitteseltsimine, vastumeelsus ja ehk ka viha, seega saab rassismivastase rinde avada.

Sama on ka geidega: nad tuuakse geiagenda poolt avalikkuse ette; teatatakse, et nemad teevad seda teistmoodi, aga see olevat normaalne, isegi normaalsem kui mehe-naise suhe; hoiatatakse heterosid, et homofoobia on halb ja karistatav ning ka geid saavad hoiatuse, et homofoobid on liikvel. Edasi aga teatatakse: “Minge nüüd ja elage sõbralikus üksmeeles koos!”

Kui sellest sõprusest aga külvatud neomarksistliku vihaseemne tõttu midagi välja ei tule, teatab vihane valge vasakliberaal, et eestlane on rassist ja homofoob ning tema hakkab nüüd “armastuse ja raevuga” “rõhutud vähemusi” kaitsma.

Ka võrdusvolinik Liisa Pakosta meeleheitlikud katsed leida võrdsusprintsiibi rikkumisi maa alt ja maa pealt, sõprade ja vaenlaste seast, on katse tõsta ühiskond barrikaadidele.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused