“Võõrad Eestis ei tunne keelt ega kultuuri, aga ometi näib neil erinevalt põlisrahvast hästi minevat”

Repliik,
- Updated
©Erakogu
Aafriklased tunnevad ennast Eestis ülihästi ka siinset rahvast tundmata, mis viitab suletud kogukonna tekkele.

Rahvuskonservatiiv Eda Rüütel kirjutab sotsiaalmeedias teemal, mis vaevab paljusid eestlasi. Kahjuks mitte kõiki.

“Wolt ja tema silmnähtavalt jõukas seltskond on võtmas üha enam üle palgavaesusest siplevat ja tööst kurnatud kohalikku elu-olu. Nad ei oska keelt, ei tunne kultuuri ja ometi läheb neil hästi nagu kõigil võõramaalastel tundub olema. Ka idast tulnutel ei paista mingit vaeva. Neil näib olevat tahet, eesmärki ja lootust võtta see maa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Põlisrahval ma seda ei näe. Pseudoprobleemidest on tal räsitud pea ja piinlik, et elab veel… Peab ütlema, et sama riigivaenulik, mis on võõrtööliste ja nende äride õitseng, on ka põlisrahva palgavaesestamine, vaenamine ja valetamine. Me ju näeme, mis tegelikult sünnib iga päev ja isegi seda, millega see “nali” lõppeb. Aga me ei tunnista seda…

Me ei julge öelda, mis maa, mis riik see siin on ja mis keel on riigikeel. Me enne rikume omi seadusi, ajame kägu oma rahvale kui tõde ütleme. Aga tegelikult me ei usu enam – võetakse kõik, mis võtta annab, müüakse kõik, mida veel müüa saab… Pole meile püha ei rahvas, ei maa ega keel. Või ma eksin…?”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused