Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Võrdsetest võrdsemad: seadusi rikkunud Mailis Reps on kohtu all, sama teinud Liina Kersna aga kangelane

-
08.06.2022
Seaduserikkujal pole “kangelase” elu kerge, sestap peab teda lohutama mees, kes on ise rahvusvaheline paaria.
© Uued Uudised

Eestis pole õigusriiki ollagi, kui “hea asja” nimel võib seadusi rikkuda; veelgi vähem on õigusriiki siis, kui ühed tohivad seadustele vilistada, teised mitte.

Reformierakonna haridusministrist Liina Kersnast on tehtud peaaegu et kangelane, sest tema seadusrikkumised olevat tingitud vajadusest ja toonud tema enda väitel miljonitesse ulatuva kasu. Endine haridusminister Mailis Reps, kes lihtsamalt väljendades kasutas üksikemana riigi vahendeid oma laste kasvatamiseks töö ja kodu vahel, on kurjategija maine külge saanud.

Võib küll öelda, et esimene neist tegutses ühiskonna, teine isiklikes huvides, aga seadust rikkusid siiski mõlemad. Vahettegemine aga on lausa kisendav – kui seadusi rikkuda tohib, siis miks ei võiks ka kuue lapse ema andestust saada? Kuigi paljulapselisus pole vasakliberaalses ühiskonnas mingi kangelastegu – pigem on Reps kurjategija ka seetõttu, et tõi ilmale kuus kliimarikkujat, sest Lääne naiste seas on levinud trend kliima päästmise nimel lapsi mitte saada.

Kogu loo “point” aga on selles, et õigusetusriigis Eestis on “omadele” seadusrikkumine lubatavaks tehtud ja huvialaliidud laulsid Kersnale selle eest lausa oodi. Kui inimene “eliiti” enam ei kuulu, tuleb lubatavatest seadusrikkumistest siiski hoiduda, sest siis tabab paragrahv teda täie rauaga.

Reformierakond on Eestisse loonud “Loomade farmi”.

UU