Riigikogu seadusruumi uputamine spämmiga on sama mis kuritegelik küberrünnak

Arvamus,
- Updated
Opositsioon teeb Riigikogus sisuliselt küberrünnakut, ainult et suurema segaduse tarvis paberkujul.

“Iga opositsiooni esitatud nn. parandusettepaneku küsimuse kohta saab küsida veel kümneid uusi selgitavaid ja täpsustavaid küsimusi. Ja saab lõpmatult vaielda ning targutada.

Reaalselt: tegemist on riigi ühe võimuharu – seadusandliku võimu – teadliku ja tahtliku halvamisega. Sisuliselt on see sama, mis mingi riigiasutuse ründamine massilise spämmiga, et selle tegevust kahjustada. Täpselt samasugune rünnak toimubki vaid selle vahega, et seda toimetatakse paberkandjatel ja riigi seadusandliku võimuorgani suhtes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Arvutimaailmas peetakse sellist küberrünnakut kuritegelikuks. See võrdsustatakse terrorismiga. Meie ründajad tahavad, et neid selle eest kiidetaks ja võimule lastaks.

Noh, mina valiksin teise tegevuskava nende suhtes. Aga meie õiguskaitseorganitest pole selleks asja, kardan.”

Harri Kingo, poliitikavaatleja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused