Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Riigikogu väliskomisjoni esimees Mihkelson ei tule Kasahstani osas lihtsate vastuste peale

-
07.01.2022
Piltnikuonu Marko Reformierakonnast on kahtlemata laste ja noorte suurim sõber.
© UU

Reformierakondlastel on kas kivistunud mõtlemine või siis on see reguleeritud Brüsseli dirigeerimise peale, mistõttu on neil raskusi maailmas toimuva mõistmisega.

Postimees kirjutab, et Riigikogu väliskomisjoni esimehel Marko Mihkelsonil (Reformierakond) tekib Kasahstanis toimuvate rahutuste puhul kaks kriitilist küsimust – esiteks, kuidas muutusid meeleavaldused vägivaldseks riigi eri osades, mille vahel on tuhandeid kilomeetreid. Teine küsimus on, kuidas jõudsid Vene väed nii kiiresti Kasahstani kohale.

Selle peale kirjutab sotsiaalmeedias Tarmo Riismaa: “Meie parlamendi väliskomisjoni juhib inimene, kelle meelest on kummaline, et FB, Telegrami, TikToki ja Tinderi ajastul algasid rahutused Kasahstanis mitmes kohas üheaegselt ja et Vene KIIRreageerimisväed jõudsidki KIIRESTI Kasahhi tulekolletesse kohale.

Kas kutsed oleks pidanud siis postiga liikuma ja sõdurid hobustel nagu Mihkelsoni nooruspäevil? Ilmselt kasutas Venemaa võimalust enne Putini-Bideni tippkohtumist näidata, et 76. Pihkva dessantdiviis on vaid 1-2 lennutunni kaugusel Euroliidu pealinnadest ning NATO alles alustab “poliitilisi konsultatsioone” artikkel 5 vihmavarju avamiseks, kui rohelised mehikesed on juba liiklust reguleerima ja “vabu valimisi” korraldama asunud.”