Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Rudolf Jeeser: ettevõtjad ärgake, ärge laske oma elutööd ja rahvusriiki hävitada!

-
23.08.2022
Rudolf Jeeser
© UUed Uudised

Teame, et kahjuks ei ole meie riigis väga palju võimalusi poliitika mõjutamiseks Riigikogu valimiste vahelisel ajal. Petitsioonid, arvamusartiklid ja meeleavaldused avaldavad küll mingil määral mõju, aga on ikkagi suhteliselt ebaefektiivsed.

Praeguse energiakandjate kõrgete hindade valguses peaksid olema Eesti ausad ettevõtjad just need, kes panevad mõistuse pähe riigitüüri juures olevatele “energiaspetsialistidele”.

Kõrged gaasi, elektri ja kütusehinnad on need, mis hävitavad esmalt teie, ettevõtjate elutööd, seeläbi kaotavad töö tuhanded inimesed, vaesuvad paljud perekonnad ja hävineb Eesti majandus ning kaob meie rahvusriik.

Me nägime samalaadset valitsuse apaatiat 2009. aasta majanduskriisi ajal. Tulemuseks oli ca 60 000 eestlase väljaränne ja paljude Eesti ettevõttete langemine Rootsi suurpankade ja nende pangaomanikest sõprade kätte. Me pidime pingutama 10 aastat, et sellest madalseisust välja tulla.

Teist korda üritasid vasakparteid Eesti majandust hävitada aastal 2018-2019, kui alkoholi- ja kütuste maksutulud suunati Lätti. Ka siis räägiti meile jutte, kuidas midagi muuta ei saa ja ei tohi. Riigile ja meie ettevõtetele tekitati kahju sadade miljonite ulatuses. Eelkõige EKRE võimuletulekuga lõpetati see riiki kahjustav tegevus.

Selle aasta jaanuaris toimunud EKRE poolt kõrgete elektrihindade vastasele meeleavaldusele soovisime saada ka kõnelejaid ettevõtjate hulgast. Kahjuks kõik, kellele pakkumise tegime keeldusid. Põhjuseks öeldi meile otse, et see pahameel ja kiusamine, mis saab neile ühe valitsuspartei ja riigistruktuuride poolt osaks, on neid ja nende mainet hävitav.

Ettevõtjad, teie saate seda situatsiooni kõige kiiremini muuta. Ärge kartke ning tulge julgelt avalikuse ette ja öelge mida mõtlete ja arvate!”

Rudolf Jeeser, EKRE piirkondade koordinaator