Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Rünnak EKRE ja Helmede vastu on võtnud nõukogude aja rahvavaenlaste vastase nõiajahi mõõtmed 

-
24.10.2022
kolm

Punapropagandist Jaak Kalju on rindele saabunud: “EKRE kuldne sügis ehk Ääremaa ajab üle ääre”. Tähendab, suur osa eestlasi on küll juba maalt minema aetud, aga sinna olevat ikka veel jäänud liberglobalistliku progressi paadunud vaenlasi – see on kohutav oht Eesti riigile Stenbocki, süvariigi ja õukonnameedia arvates.

Süvariik, establishment, õukonnameedia ei soovi iialgi ega mitte mingil juhul teadvustada, et Helmed ja EKRE ei valeta, ei sõima, nad on lihtsalt võimelised tegelikest asjadest objektiivset tõtt rääkima. Loomulikult on see süsteemi süsteemsetele valetajatele kohutavaim.

Martin Helme fanaatilised vastased ei soovi olla mitte mingil tingimusel täpsed. Tõde, objektiivne tõde on see, mida paaniliselt vihatakse. Seda vihkab loomulikult ka peavoolumeedia.

Martin Helme on öelnud konkreetselt, et elektrit (elektrimolekule!) ei ole Eestilt ära võtnud Putin ja see vastab tõele. Kõik Euroopa hädad ei puutu sellesse, et Eestil on maailma parimal tasemel välja töötatud põlevkivienergeetika, väga suured põlevkivi varud ning võimekus oma rahvas ja ettevõtlus elektriga varustada.

Asi ei ole “odavas” elektris, millest jahutakse, asi on elektris, mida Eesti ise, ühena vähestest Euroopas, on suuteline tootma ja millel on reaalne normaalne tootmishind. Kui me tahame olla realistid, siis me ei hakka tegema kogu rahvast teadlikult vaeseks. Või hakkame kommunistliku roheutoopia nimel?

Praegune valitsus, Reform ja KK, näivad tõsimeelse fanaatilisusega arvavat:
– isegi kui järgnevate kuudega tuuakse riiki juba riigi lõplikku ülevõtmist garanteeriv idaslaavi immigratsioonimass,
– isegi kui eestlased enam KK euroelektri eest maksta ei jõua,
– isegi kui eestlastel gaasi enam ei ole,
– isegi kui eestlaste väikeettevõtlus lõplikult hääbub ja algab eestlaste uus väljaränne, on see NB!!! kõigest EESTLASTE ÕNNETUS.

See ei ole Refi ja Kaja Kallase õnnetus, neile on see just see, mida soovitud. Adrian Bachmanni sõnul on see “nende, Refi, poolt ette valimistatud katastroofiline paratamatus rahvusliku annihilatsiooni kujul”.

Raivo Häidma