Saksamaa veab migrante hulgi sisse, aga demograafiline olukord halveneb ikkagi. Siim Pohlak: õppigem teiste vigadest

Arvamus,
©Scanpix
Angela merkeli poliitika Saksamaad demograafiliselt ei aidanud.

Saksamaa algatas möödunud sajandi 70. aastatel türklaste võõrtööjõu sisseveo, kuid see kukkus läbi, sest ühe tööinimese kohta tuli perede ühinemise kaudu lisaks 5-6 mittetöötavat pereliiget, kes jäid sotsiaalsüsteemi kaela. Nüüd on migrante jumaldav Saksamaa ikkagi demograafiliselt hääbumas.

ERR kirjutab: “Saksamaa statistikaameti viimaste andmete kohaselt on 15–24-aastaste elanike osakaal jõudnud riigi rahvastikus madalaima tasemeni alates 1950. aastast. Viimaste andmete kohaselt kuulub sellesse vanuserühma ainult 10 protsenti elanikkonnast.

Saksamaa rahvaarv on viimastel aastatel kasvanud, 2021. aasta lõpus ületas see esimest korda 83,2 miljoni inimese piiri. 15–24-aastaste elanike osakaal oli seal aga ainult 10 protsenti. Kokku elab riigis selles vanuserühmas 8,3 miljonit inimest, vahendas Deutsche Welle.

Saksamaal on noorte inimeste osakaal riigi rahvastikus langenud alates 2005. aastast. 1983. aastal küündis noorte inimeste osakaal riigis 16,7 protsendini.”

Kommenteerib EKRE poliitik Siim Pohlak:

“Rahvuse ja rahva väljasuretamise retsept on teada: salga maha ja alaväärista kõike, mis on rahvuslik, traditsiooniline ja perekondadele, maaelule ning kogukondadele tuginev. Asenda see massilise “refugees wilkommen” immigratsiooni, linnastumise, LGBT ja transsoolisuse õhutamise ning lastetuse soosimisega ja tulemusi ei tule kaua oodata.

Eestil on võimalus õppida teiste vigadest. Kell tiksub, aga meil on veel võimalik riigilaev õiges suunas pöörata.

Ehitame siia Euroopa idapiirile tervele mõistusele ja talupojatarkusele tugineva tugeva rahvusriigi. Riigi, kus ebaolulise jama asemel võetakse ette ja aetakse esmajärgus korda tõeliselt olulised asjad, seistakse oma rahva elujärje eest ning antakse ja arendatakse tervemõistuslikku eluviisi põlvest põlve edasi. Kõik sõltub meist endist.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused