Ivan Makarov: See tank ei vääri mitte ühegi eesti politseipoisi vigastust

Arvamus,
- Updated
Teel kodu poole. Ivan Makarovi foto

Eestlasi muudkui hirmutatakse ja ähvardatakse. „Narvas kardetakse tanki teisaldamisega kaasneda võivaid rahutusi,“ hirmutab ERR. Tegelikult hoiatab. Tegelikult hirmutab.

Te olete, kuradid, eestlasi juba täiesti nurka ajanud. Eestlased olevat homofoobid, russofoobid, ksenofoobid, rassistid, sallimatud jne. Mõelda vaid, need keskealised valged eesti mehed tahavad mingit oma kultuuri, jätkem neile kannel ja pastlad, nagu nõukogude võim armuliselt lubas, aitab eestlastele nendest – väitis Kristina Kallas.

Ta ju rõõmustas Krimmi sündmuse üle, väites, et see hästi mõjub narvakate eneseteadvusele ja enesetundele. Paistab, et mõjuski. Kristina Kallas ei tohiks olla pärast neid kõiki oma väljaöeldud sigadusi üldse parketikõlbulik. Koos kogu oma recycle bin tüüpi provokatsioonierakonnaga.

Eestlastele jäägu pastlad, venelastele jäägu tank. Küll on hea pastlates talupoega mööda kartulipõldu tankiga taga ajada! Puhas nostalgia, Mart Raua ja Paul Kuusbergi ning teiste hävituspataljonlastest kirjanike ja kunstnike vaimus.

Kogu aeg ähvardatakse uusokupatsiooniga, kättemaksuga, küüditamisega, väljasuremisega. Vene Delfi foorumites ähvardatakse räigelt ja eestlastest omanikud seda lubavad. „Vene“ poliitikud, ehk mittevene rahvusest eesti perekonnanimede taha peitunud janitšaridest tegelinskid hoiatavad ja hirmutavad, pistes kära varjus pappi tasku. Yana Toom, „eesti kodanik“, pole eesti asjadest rääkinud muidu, kui hapu näoga, nagu oleks sõõmu äädikat suhu võtnud. Eestlastest peavoolikud räägivad eestlaste pahelisusest ja vastutusest ühe külje pealt, tiblapoliitikud teise külje pealt. Tädi Maali on löödud häbiposti külge vanade nõukaajast varutud naeltega.

Kaua te, vastutustundetud poliitilised väljapressijad, šantažeerite veel inimesi, kellele see maa siin ikka veel korda läheb. Kaua te lubate võõrastele loovutada meie laste tulevikku. Inimestele ei ole vaja mitte niivõrd seda, et Ida politsei „tuleks rahutustega toime“, vaid seda, et rahutusi üldse ei tuleks. Tulge kõigepealt toime provokaatoritega, kes seal aastakümneid takistamatult tegutsevad.  Ja Narvas sogab pikemat aega vett võimuahne kahepalgeline argpükslik sots, nagu nad kõik on, kellel käis hiljuti külas tema täiesti saladuspärase vaimse tasemega ministrist parteiboss, kes lubas venelastele tanki vastu haiglat ja madalat soojahinda. Nagu sõjaveteranidele nõukaajal. No inimene ei ole ju adekvaatne, mis minister ta üldse on? Te jõuate nõndamoodi märtsi kuuni Eesti nii ära lagastada, et ka ausad valimised ei aitaks, aga päris ausaid me ju ei loodagi.

Aitab juba sellest politikaanide valimiseelsest enesekehtestamisest! Tulge kokku, sest Kaja Kallas on puhkuselt tagasi vist, töötage lõpuks välja ühine seisukoht ja esinege sellega, aga mitte nii, et tehakse avaldusi igaüks oma IQ vääriliselt, mis on ministritel ikka väga erinev.

Kamandage oma sülemeedia jala juurde, aitab vastutustundetust jahumisest ja ässitamisest. Saite riigilt miljoneid? Käituge siis vastavalt. Ei taha? Tagastage saadud raha ja kirjutage oma iba edasi. Isegi otseselt riigi alluvuses ei oleks praegune meedia nii toksiline, sest seal antakse ju sõna igasugustele erotomaanidest psühhopaatidele.

Kui te olete lasknud asjal eskaleeruda ja putiniste on juba hoiatatud, ette valmistatud ja instrueeritud, siis mõelge ikka hoolikalt, mida nüüd teha, ärge lubage teisaldada kohe, teisaldada nii kiiresti kui võimalik, teisaldada nii kiiresti kui vajalik, teisaldada eile, teisaldada ülehomme või kuu lõpuks. See tank on rusudeks pommitatud Narvas täiesti kohatu, seda enam et see oli paigaldatud mitte sõja lõppedes, vaid alles 1970. aastal, pärast Tšehhoslovakkia ülestõusu verist mahasurumist tankidega 1968. aastal, nii et ka eestlased vaataksid ja kardaksid. Ja see tank ei vääri isegi ühe eesti politseiniku või sõdurpoisi vigastusi. Meie valimiseelne ersatsvalitsus mökutas ja mökutas – nüüd võtke rahulikult, nagu soovitavad nii president kui ka pealinna meer. Nendel pole lähiaastatel oma töökoha pärast vaja muretseda, seepärast nad on adekvaatsemad.

Ärge ajage metroorongi taga, kui see on läinud. Küll tuleb järgmine. Võtke selle tankiga nüüd rahulikumalt, see ei sõida ega tulista. Võtame maha niikuinii.

Ivan Makarov

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused