Siim Pohlak: sotsid avaldavad rahvahääletuse takistamisega umbusaldust Eesti rahvale

Arvamus,
- Updated
©UU
Siim Pohlak

Praegune Riigikogu opositsioon on silma paistnud läbikukkunud umbusaldusavalduste korraldamisega. Kuna valitsusele hammas peale ei hakka, siis on globalistidest sotsid nüüd umbusaldamiseks ette võtnud Eesti rahva, kaasa arvatud oma valijad.

Sotsidele ei sobi see, et kui täna Riigikogule üle antud eelnõu jõustub, siis on esimest korda 17 aasta jooksul Eesti inimestel võimalus öelda välja oma arvamus olulise riigielu küsimuse kohta. Sama muster oli ka pensioni teise samba rahade käsutamise inimestele tagasi andmisega. Reformierakond ja sotsid võitlesid viimse veretilgani, et rahvas ei saaks ise otsustada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvahääletused ja referendumid on demokraatliku riigi olulisimaid tunnuseid. Sotside üleskutse mobiliseerida inimesi rahvaküsitluse vastu on puhas manipulatsioon, et Eesti inimesed vabatahtlikult loobuksid oma õigustest kõrgeima võimuna.

Sotsidele see loomulikult sobib – nii jääks püsima riigis globalistide poolt püsti pandud võimuvertikaal, kus rahvas saab hääletada korra nelja aasta tagant valimistel ilma õiguseta olulistes poliitilistes küsimustes kaasa rääkida.

EKRE seevastu soovib rahvahääletused ja referendumid muuta tavapäraseks riigivalitsemise osaks ja seetõttu on 2021. kevadesse plaanitud rahvaküsitluse õnnestumine oluline ja iga eestlase osalemine rohkem kui oodatud.

Mõtlevale inimesele peaks olema selge, et kui keegi kutsub sind üles loobuma oma häälest ja referendumist, siis ei ole tegu heade kavatsustega.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused