Sotsiaaldemokraatlik erakond on narkomaffia teenistuses?

Arvamus,
- Updated
©UU
Tulevane uimastiaparaat? Raha sisse ja narkots kätte…

“Sots Raimond Kaljulaid rabab lugejat Postimehes. Nimelt tahab ta Tallinna muuta narkolinnaks, kus lõbustuskohtades võib vabalt narkootikume tarvitada. Kaljulaidi idee kohaselt peaks narkootikume tarvitav pidutseja saama lasta eksperdil diilerilt ostetud narkoaine üle kontrollida, et see poleks fake – näiteks jahu või pesupulber. Ja siis seda narkot saama ka pidutsemiskohas vabalt tarvitada.

See tähendab narkootikumide tarvitamise legaalseks muutmise kõrval paljut muudki. Näiteks, et nagu narkootikumide tarvitamine, nii peab ka narkodiilerite tegevus narkootikumide levitamisel olema legaalne. Nendeta ei saa ju keegi narkootikumidele ligi – neid ei ole vabamüügis ei apteekides, ei toidupoodides, ei lõbustuskohtades, ei kusagil. Neid saab vaid diilerite käest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sellest omakorda järeldub, et legaalseks peavad saama ka kõik kurjategijad ja nende ühendused, kes Eestisse narkootikume maailma eri riikidest smuugeldavad ja diilereid sellega varustavad. Kust mujalt diiler oma kauba saab kui narkomaffia käest. Kõik narkootikumidega tegelevad kurjategijad ja nende ühendused peavad järelikult samuti legaalseteks saama.

Kokkuvõtvalt: sotside plaan on muuta Eesti narkoparunite ja kurjategijate paradiisiks.

Variant on, et riik ise hakkab tegelema sellega, millega seni tegelesid narkojõugud – riik hakkab narkootikume riiki sisse vedama ja rahvast narkoga varustama. Sissevedu oleks riigi monopol ja ka müük oleks riigi kontrolli all. Näiteks saaksid noored öised pidutsejad osta narkot juba päeval, koolis, oma õpetaja käest. Või neid müüks politsei volitatud esindaja otse pidutsemise kohas.

Natuke fantaseerin: linna võiks üles seada narkoautomaadid, nagu kunagi olid tänavatel gaseeritud vee automaadid. Käsimüük oleks samiti võimalik – minu nooruses müüdi sel moel näiteks tänavatel suurtest kollastest tünnidest kalja.

Kõik oleks imeilus… kui narko legaliseerimine poleks otsene plaan tappa eesti rahvas. Esmaselt otse füüsiliselt hävitada meie tulevik – noored. Teada ju, et nemad on meil peamised narkootikumide tarbijad ja ohjeldamatu ööelu elajad.

See kõik kõlab nagu miski andetu nali. Aga see ei ole nali. Sotsidel on plaan see kõik seadustada. Kaljulaid: “Ööelu puudutava dokumendiga ei ole me veel välja tulnud, me alles hakkasime seda koostama.” Nii ongi!

Kui see peaks tõesti nii minema, siis ei näe ma juba praegu mingit põhimõttelist vahet Eestis tegutseval narkomaffial ja Sotsiaaldemokraatlikul erakonnal. Nad on üks ja sama.”

Harri Kingo, poliitikavaatleja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused