Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Sotsiaalministeerium eraldab maksumaksja raha sodomiitidele, haiglaaparaatide jaoks kogutakse raha „Jõulutunnelis“

-
17.09.2019
Urmas Reitelmann
© UuedUudised

Riigikogu saadik Urmas Reitelmann kirjutab sellest, kuidas riigi üks ametkond turgutab ideoloogilisi MTÜ-sid, samas haiglate abistamiseks korraldatakse annetuskampaaniaid.

“Sotsiaalministeeriumi kodulehelt on leida strateegilise partnerluse taotlusvooru kutse „Ühiskonna võimestamine mitmekesisuse ja vähemusgruppide võrdse kohtlemise küsimustes“.

Eesti keelde tõlgituna otsib ministeerium partnerit, kelle kaudu maksumaksja raha eest propageerida sodoomiat, kinni maksta advokaatide arveid homoseksuaalsete huvisid kaitsvatel protsessidel, luua kohtulahendeid ja suukorvistada traditsionaalseid pereväärtusi kaitsvate inimeste hääli.

Järgnevale kahele aastale on tegevuskuludeks planeeritud 400 000 eurot, ehk siis enam-vähem võrdne summa ühe erakonna parlamendivalimiste kampaaniaks kulutatava rahaga. Hoopiks huvitavaks läheb aga siis, kui liidame 1+1 ehk meenutame, et konservatiivide kava kohaselt hääletavad kahe aasta pärast KOV valimistel inimesed ka abielu formuleerimise üle mehe ja naise liiduna. Siit joonistub pimedalegi silmatorkav sotsiaalministeeriumi plaan anda tõsine propagandalahing ja põhjalik ajupesu normaalsete pereväärtuste toetajaile nende endi raha eest.

Äsja hämmastas kohalike omavalitsuste liikmeid kohtu otsus eraldada Rakvere veidra seksuaalse sättumuse filmifestivalile korraldajate nõutud raha ehk Eesti on oma arengus jõudnud demokraatia järgmisse arenguastmele, kus kohaliku omavalitsuse otsuseid korraldab kohtuvõim. LGBT äärmusaktivistidele kohtute kaudu järjest jämedamate repressiivsete malakate kinkimine näib olevat sotsialismiministeeriumi järgmine suur eesmärk.

Maksumaksja kulutab aastate jooksul hullunud sotsiaalministeeriumi kaudu sadu tuhandeid ja miljoneid eurosid „soolise võrdõiguslikkuse“ uurimiseks,  ning kõikvõimalikele „inimõiguslaste“ ja sodomiitide ühingutele. Samal ajal ei saa inimesed endale lubada hambaarsti korralist külastust, ei pääse arsti juurde muidu, kui raha eest, kolme lapse vähihaige ema on sunnitud oma raviks raha kerjama ning tagatipuks korraldab ERR „Jõulutunnelis“ kampaania mõne elutähtsa aparaadi ostmiseks.

Ma tuletan siinkohal lõpetuseks meelde, et ministeeriumil ei ole raha, raha ei ole ka valitsusel, raha kuulub maksumaksjale, viimase sendini!”