Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sotside kuri vaim tahab kangesti „antipaatiat väljendada“

-
07.11.2022

Kas tegemist on mingi inimkonnale ebasoodsa anomaalia või pilvedesse mattunud täiskuuga, aga SDE on üles näidanud erilist aktiivsust: kui sotsist siseminister Lauri Läänemets avaldas Postimehes looHelmed ja Kallased loodavad isikukultusele ehitatud kampaaniaga valijad oimetuks lüüa“, siis veel üks siinse peavooluhiid – EPL – trükkis ära sotsist Nõmme linnaosavanema analoogse loo Karmo Kuri: valimistel võimutsevad märatsejad ja räuskajad. Üks lihtne muudatus päästaks.“

Mingi löömameeste leksikon: „oimetuks lüüa“, „märatsejad ja räuskajad“…

See „lihtne muudatus“ on asi, millest on loobunud isegi suured sotsiaalmeedia võrgustikud, aga bolševikud ja marksistid ei loobu iial: hääletada mitte inimese poolt, vaid vastu, ehk mitte pooldades, vaid vihates. Siin langes loo kontseptsiooniga suurepäraselt kokku ka sotsialistile eriti sobilik autori nimi: Kuri.

„Eesti suur väljakutse ei seisne mitte selles, kas valimised võidab EKRE või Reformierakond, vaid tõelised lahendamist vajavad küsimused on hariduse, keskkonna, julgeoleku ja energeetika valdkondades… Soov iga hinna eest vastasseisude najal silma paista muudab olulised küsimused naeruväärseks ning ebaoluline tõstetakse püünele… ehk oleks juba aeg muuta valimissüsteemi, et saaks anda ka vastuhääle? Sellisel juhul saaks valija märatsejate ja räuskajate suhtes enda antipaatiat väljendada ning samas oma maailmavaadet esindavat erakonda või kandidaati toetada,“ kirjutab sots Kuri.

Ega vasakäärmuslased pole kunagi omaendagi teksti kontrollinud, karjudes soomuki pealt või lendlehe pinnalt.

„Märatsejad ja räuskajad“ on meie ajaloos olnud alati põhiliselt punased. Ühelt poolt astub Kuri „vastasseisude“ vastu, teiselt poolt taotleb vastuhäälte andmist, sest tahab kangesti „antipaatiat väljendada“.

See on puhas BLM-i matemaatika: Kuri ei saa aru, et käitudes positiivselt ja pooldades kedagi, jätame me meile mittesobivad poliitilised jõud hääleta.

Ta tahab väljendada antipaatiat.

Ivan Makarov