Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Surnud vene hinges elab Putin

-
31.08.2022

Siinne venekeelne meedia koos teatud poliitikute ja teiste tegelastega kordab nagu mantrat, et kõik venemaalased ei ole süüdi, et nad on head ja sõbralikud.

Vaadates seda, kuidas vene sõjalistes propagandaklippides kutsub 7-aastane vene plikatirts tapma vaenlast igal sammul, igal sekundil, iga kord, kui näed, hakkab kõhe ja jäle. Ja paratamatult mõtled, et issand jumal, kui hea, et see N.Liit läks ajaloo prügikasti ja aitäh lahkunud Mihhail Gorbatšjovile selle eest, et see monstrum kadus maamunalt ja me ei pea praegu elama „sõbralikus rahvaste peres“ koos selle kohutava rahvasuuruse olevusega, keda reanimeerisid võimule tulnud KGB sadistid.

Kui iga neljas venekeelne elanik Eestis toetab genotsiidi Ukrainas (reaalne number on muidugi suurem), siis mida head võivad tuua Eestisse selle riigi elanikud, kus terrorismi ja võikaid sõjakuritegusid toetab vähemalt 90% rahvast?

Jah, tulles siia nad naeratavad, ütlevad, et ei, me ei toeta, aga pärast isegi Eestisse „pagenud“ vene „liberaalid“ ja „dissidendid“ hakkavad ajama Kremli joont, nagu juhtus paljudega siia lubatud vene „arvamusliidritega“.

Vene Delfi avaldas täna loo „Pärast kõiki neid sanktsioone tahaks minna hääletama Putini poolt. Eestis kinnisvara omavad venemaalased ei pääse oma korteritesse“.

Ajakirjanikud rääkisid Eestis vara soetanud venemaalanna Juliaga, kes ütles: „Elades Venemaal ma näen, et iga uue sanktsioonipaketiga kasvab meie tegevvõimu reiting mitme protsendi võrra. Mulle tundub, et nii paljude aastate jooksul oleksid inimesed võinud õppida Venemaa ajalugu, vene inimesi ja vene hinge, ja peaksid teadma: mida rohkem halba te teete vene inimestele, seda rohkem nad hakkavad armastama oma võimu. Seepärast kõik, mida teeb praegu Eesti, on lihtsalt otsesel kujul vesi Vladimir Vladimirovitš Putini veskile.Võin öelda enda ja lähedaste inimeste eest: kui veebruaris kõik algas, me olime sõja vastu. Kuid pärast kõiki Euroopa sanktsioone mul käsi sügeleb, et järgmistel valimistel minna hääletama Putini poolt. Sest tema nõnda inimesi ei jäta“ (не кидает: ei jäta, ei tüssa, ei vea alt, vene žargoon – IM).

Selliseid Juliaid on Eestigi täis. Aga pange tähele: esiteks ei pea see kinnisvaraomanik ukrainlasi inimesteks. Teiseks arvab ta, et saates Ukrainasse vene noorsõdureid surema oma ambitsioonide nimel ei vea Putin neid alt. Kolmandaks peaksime me kõik õppima vene ajalugu, seda Julia musta hinge ja vene inimesi, et mäletada ja karta. Selleks need monumendid siin ongi. Tema ise teiste rahvaste ajalugu, hinge ja inimesi õppima ei pea, ta on üks 140 000 000-st suurvene šovinistidest, ilma et ise saaks aru, et on. Ja Venemaalt siia üle karanud rus.delfi peatoimetaja avaldab tema üleolevaid ähvardusi meie aadressil.

Ta nimetab kümneid tuhandeid inimesi tapnud tegelast alandlikult „Vladimir Vladimirovitš Putiniks“. Ta ei pääse hetkel oma võõral maal asuvasse korterisse, aga ei lähe koos oma „lähedastega“ nõudma Putinilt, et ta lõpetaks sõja, vaid hoopis hääletab tema poolt, et too tooks Juliat tankiga tema korterisse Eestisse.

Ärgem lootkem, et sealtpoolt meie elu kestel midagi head tuleb. Või keegi hea tuleb. Nende filosoofia seisnebki selles, et nende kinnisvara on püha, aga ukrainlaste kodud, laste elud, eestlaste vabadus on loomulik kadu. Nad ongi surnud hinged, nagu neid kirjeldas Nikolai Gogol.

Nad toetavad massimõrvarit ja nendel endilgi „käed sügelevad“.

Ivan Makarov