Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Taasiseseisvuspäev – vääriline pidupäev, kuid paljutki tuleb uuesti otsast alata

-
20.08.2021
Kujutagem ette, et Eesti lippu ühel hetkel seal enam pole. Seda märkaksid rahvuslased, siinsed globalistid peaksid tähelippu piisavaks.
© Uued Uudised

Eestlastel on 30 aastat oma taastatud riik, kuid ka pidupäeval tuleb tõdeda, et peamised asjad on valesti läinud – on vaja taasiseseisvumist vol 2, nagu moodsas keeles öeldakse.

1991. aastal tahtsime sõltumatust Moskvast ja saimegi – selleks, et tosin aastat hiljem Brüsselist sõltuma hakata, ja see sõltuvus aina süveneb. Öeldakse, et me olevat ise osa võimust euroliidule delegeerinud – sama “tegime” me ju väidetavalt ka 1940. aasta 6. augustil.

Me laulsime tollal “Peatage Lasnamäe” (praegu on see laul peaaegu et vihakõne), et peatada liidutehaste tööliste import Baltikumi – nüüd tuleb laulda “Peatage Mustamäe”, sest just sinna koondub tehnikaülikooli ühikatest alguse saanud massimigratsioon Kolmandatest riikidest.

Taas on kohal massimigratsioon endisest Nõukogude Liidust, ainult et põhjenduse “NLKP otsustas nii” on asendanud väide: “Eestlane on laisk, ukrainlane virk ja meil on digiriiki meeletult töömehi vaja”.

1991. aastal lootsime, et nüüd on oht eestlusele möödas, aga nüüd ütlevad president Kaljulaid ja libaisamaalane Siim Kiisler, et eestlane võib olla igaüks, nii Keenia noormees kui Afganistani naine. Just nendesugused püüavad kõike eestlaslikku, alates ajaloost ning lõpetades keele ja kultuuriga, ähmastada, hägustada, “kaasajastada” ja lõpuks kaotada.

Statistika rõõmustab, et rahvaarv kasvab, ainult et… sisserände kaudu. Eesti keel aga loovutab ruumi nii vene kui inglise keelele ja lihtsustub, sest nii keerulist keelt ei õpiks ju Bolti-Wolti rahvas kunagi ära.

Me oleme enda puhul kasutanud mõistet “talupojamõistus”, mis tähendas, et mees on mees ja naine on naine, kuid uued, “euroopalikud” väärtused ütlevad, et nende vahele mahub veel 99 halli genderivarianti, võib olla üldse sooneutraalne või sugu muuta, rääkimata seksimisest kõigiga, kellega on soov. Talupojamõistus siinmail on küll hääbumas, sest see hullus levib ka Eestis.

Seda loetelu võiks pikalt jätkata, aga eks me teame kõik, kuidas asjalood on. Jah, meil on oma riik, aga see kipub üha enam muutuma üheks halliks Lääne-Euroopa riigiks, kuhu sattudes ei saa kindlalt väita, mis maal oled – sest igal pool, Rootsist Prantsusmaani ja Saksamaalt Suurbritanniani, kohtab tänavatel burkades naisi ja süsimusti mehi, lehvivad vikerkaarelipud ja ringi käivad terrorismi ennetavad täies relvis sõdurid.

Täna on suurem pidupäev globalistidel, sest nemad saavad sellest riigist rohkem kui rahvusmeelsed eestlased – nad saavad mingi pakostaliku soolise võrdsuse, LGBT, afgaani migrandid, Aafrika üliõpilased, Ukraina töölised ja kõike muud, mis muudab Eesti europrovintsiks.

Õnneks on Eestis rahvuskonservatiivide erakond, kes võitleb selle eest, et alles jääks eestlased, nende kultuur, keel ja suveräänne omariiklus. Seetõttu on täna võimalik öelda, et Eestil on 20. augustil endiselt pidupäev – me toome tõelise rahvusliku Eesti ja tema väärtused tagasi.