Testikohustus kehtigu kas kõigile või ainult vajaduse korral 

Arvamus,
©Scanpix
Koroonatest.

“Praegune kiirustades vastu võetud ja läbimõtlemata viirusetõrje programm annab välja hõigatule vastupidise tulemuse. Lisaks sisaldab see inimeste tahtliku kiusamise ning selle abil vaktsineerimisele sundimise elemente.

Kehtestatud on nõue, et vaktsineerimata inimesed peavad alluma regulaarsetele testidele. Vaktsineeritud inimesed aga on sellest kohustusest priid. Süsteem põhineb teoorial, et vaktsineerimata inimesed kannavad nakkust edasi, vaktsineeritud kodanikud ei tee seda mitte.

Praeguseks teame päris kindlalt, et see eeldus ei pea paika. Nii vaktsineerimata kui vaktsineeritud inimesed võivad ühtmoodi nakatuda ja nakkust edasi kanda. Mõlemad võivad haigestuda.

Vaktsineerimine ei täida välja käidud lubadusi. Järelikult vaktsineerimata inimeste kiusamine pidevate testidega ei ole põhjendatud. Inimestele ebamugavust ja psüühilist survet tekitavate tegevuste puhul peab olema selgelt tõestatud, et saavutatav kasu kaalub võimalikud ebamugavused üles. Antud juhul on seda võimatu tõestada.

Põhjendamata nõudmistel on isegi halvem tagajärg. Praegu võib tekkida olukord, kus vaktsineeritud viirusekandja annab viiruse edasi vaktsineerimata kolleegile. Isegi kui sümptomeid ei teki, inimene on täie tervise juures, võib järgmine test anda positiivse näidu. Selle alusel sunnitakse ohutu inimene koduaresti, nakkusekandja liigub aga õndsas teadmatuses ringi ja nakatab teisi sõltumata sellest, kas nood on vaktsineeritud või mitte. Viiruse leviku piiramise asemel me hoopis soodustame seda. Lisaks ebaõiglusele ja ebavõrdsele kohtlemisele saavutame me välja kuulutatud eesmärgile, ehk viiruse leviku piiramisele, vastupidise tulemuse!

Absurdne süsteem tuleb lõpetada nii kiiresti kui võimalik. Inimeste õigeteks ja valedeks liigitamine ning ühe osa tahtlik kiusamine tuleb lõpetada. Kui viiruse levikust tahetakse tõesti pilti saada, siis tuleb vaktsiinidega seotud vigu tunnistada ja testida kõiki, nende vaktsineerituse tasemest olenemata. Või, mis veel arukam, võtta lõpuks kuulda nende teadlaste häält, kes kinnitavad, et testida tuleb ainult haigusnähtudega inimesi.

Köha, nohu ja palavikku on võimatu peita nii, et keegi aru ei saa. Ilma haigusnähtudeta inimestel ei näita positiivne testitulemus mitte haigestumist, vaid et kehas on kas viiruse jääke või muud geneetilist materjali, mille üle võimendatud testid nakkuse pähe üles korjavad.

Enne ühiskonna väänamist peame endale selgeks tegema, mida me saavutada tahame. Kas inimeste tervist ja inimväärikust hoida või neile võimalikult palju vaktsiine sisse süstida. Kui vastus on vaktsiinide süstimine, siis tekib järgmine küsimus – miks seda meile vaja on ja miks me peaksime sellega nõustuma?

Eesti riik olevat väike ja tark. Käitume siis targalt, selle asemel et läänemaailma enesehävituse võidujooksu sabas kaasa sörkida.”

Karl Olaf Rääk

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused