Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tõdemus “Oma rahvust maha salata, sama ränk on nagu orjaks müüa end!” on endiselt jõus!

-
30.09.2018
Mis võiks küll neegrit ja araablast selle maailmaga hingeliselt siduda?
© Ander Ilp/EMF/Scanpix

Minu arvates on oma rahvuse mahasalgamine tõesti enda orjaks müümine, nagu ütlevad ka laulu “Eestlane olen ja eestlaseks jään!” sõnad.

Käisin laupäeval Rocca al Mare vabaõhumuuseumis, kus lahtiste uste päeva puhul oli palju rahvast. Teiste seas oli ka seltskond neegreid, ilmselt mitte pseudotudengid, vaid ametlik delegatsioon, sest neid saatsid vanemapoolsed eestlased.

Süsimustad külalised vaatasid huviga meie minevikku, mina aga mõtlesin – mis eestlasi küll Kaljulaid neist vorpida soovib, kui nad peaksid Eestisse jääma? Need vanad rookatusega majad, kiviaiad ja tuulikud pole ju neegrile midagi, mille kohta öelda: näe, nii elasid esivanemad – need on eestlaste esiisad ja -emad, mooramaalaste esivanemad on Aafrikas! Mis mustanahalistest eestlastest president ja Randpere moodi mitme pere koerad siis jahuvad?

Räägin ise hästi vene keelt, olen olnud Venemaal sõjaväes, kus teisel aastal sai ka sealse kogukonnaga rohkem suheldud, mulle meeldib Siber kogu oma avarustega, mis on nagu vene hing – aga ma olen kindel, et isegi kui elaksin aastaid Venemaal, ei hakkaks ma kunagi ennast venelasena tundma. Mulle ei saa omaks nende hoogsad tantsud, “Katjuša”, Igavese Tule austamine, venelaste hingesügavustes peituv nukrus – ju siis on Eesti president siiski võimeline venelaseks muteeruma, selles oleme me raudselt erinevad!

Sama kindel olen selles, et aastaid Itaalias elanud eestlane ei muutu kunagi selliseks temperamentseks ja tuliseks tüübiks, nagu pesuehtne itaallane – ta jääb eestlaseks Itaalias. Eestlane Keenias ei võta ilmselt samuti kunagi üle sealset mentaliteeti ja elulaadi. Me ei pea rääkima mingist eestlase DNA-st, vaid hingest – just see sisaldab eestlust, selle rahva minevikku, elulaadi, traditsioone, mõtteheietusi…

Seepärast ei mahu mulle kuidagi pähe see riigipea, sotside ja kahesajaeestlaste täiesti mõistusevastane jutt mingitest muukeelsetest eestlastest – midagi peab ajus olema ikka põhjalikult ideoloogilise ajupesuga paigast nihutatud, kui juurte läbilõikamine nii lihtsaks on tehtud. Sest tegelikult ei moonuta uuseestlaste loomine ju ainuüksi eestlust, vaid hävitab ka tolle tehisrahvuse tegeliku identiteedi! Nad ju ei küsi sedagi, kas neeger ja venelane tahavadki eestlased olla!

Seepärast võib raudkindlalt öelda, et uuseestlaste vorpijad on kas mingi hälbe küüsis või teevad teadlikult rahvuste tapmise mõrtsukalikku tööd, et asemele tuleks üleilmastunud juurtetu orjamentaliteet.