Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Tõhustusdoosiga, kuid tõbisest Jüri Ratasest sai valitsuse koroonapoliitika läbikukkumise tõestus

-
18.12.2021
Jüri Ratas on vaktsiine silmini täis ja ikkagi tõvevoodis.
© Uued Uudised

Eesti liberaalsete valitsuste eetikaruumi ei mahu vastutustunne ja seetõttu immitseb kahekeelsus kõigist pooridest välja.

Kaja Kallase PortoRollo-valitsuse üheks eesmärgiks on olnud massi- ja tööriistaks sundvaktsineerimine, kusjuures seda on alati saatnud kaudselt sõnastatud lubadus – kui vaktsineerime kõik inimesed ära, siis saame tulemuseks avatud ja piiranguteta Eesti.

Sundvaktsineerimine ei andnud oodatud tulemust (ja seda mitte ainult Eestis), vaid tekitas ühiskonnas lõhestumise, apartheidi ja osade inimeste demoniseerimise, toetatuna politseirepressioonidest.

Valitsusmeelsed ringkonnad aga ei taha veel tunnistada, et eelnevalt kirjeldatud poliitika kukkus PortoRollol täielikult läbi – ei mingit avatust ega lõpetatavaid piiranguid. Ideaalseks näiteks on riigi tähtsuselt teine inimene, Riigikogu esimees Jüri Ratas, kes tegi kaks kaitsesüsti ning tõhustusdoosi veel otsagi, aga andis nüüd positiivse testiproovi ja läks isolatsiooni.

See on eredaim näide vaktsineerimispoliitika läbikukkumisest – jättes vaktsiinivastased üldse kõrvale, kaitsesüstimine ei aita isegi 100% vaktsiine täislaotud inimesi ning ühiskonna avatust ei paista kuskilt.

Koroona on tulnud, et jääda, ning vaktsineerimine ilmselt samuti, aga oluline moment kogu loo juures ongi see, et Kaja Kallase valitsuse sunnipoliitika, mis lõhestas ühiskonna, ei andnud soovitud tulemust, seda tunnistada aga ei taheta.

Ilmselt seda ei oodatudki – kuidas muidu tekkis paralleelselt poliitika, kus PÖFF, superstaarisaade  ja aastavahetuse tähistamine on lubatud, justkui võtaks koroonaviirus sel ajal Kaja Kallase meeleheaks uinuva oleku.

Lõpetuseks sobib BNS-i uudis: Tallinna kaheksast koroonaennetuspunktist seitse on 24.–26. detsembrini suletud, kuid Vabaduse väljaku koroonaennetuspunkt on avatud ka teisel jõulupühal ehk 26. detsembril.

Muidugi tahavad meedikud ka puhata ja pühi pidada, aga igal juhul lastakse pühade ajal ka koroonavastane võitlus puhkerežiimile – ju siis puhkavad jõulude ajal nii Wuhani labor, koroona, omikron kui ka kõik teised asjaosalised.

UU