Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tõsisest vaktsineerimisest on Tallinnas saanud kommionude naljanumber

24.08.2021
Lapsed, kui kuulate sõna ja ennast vaktsineerite, siis saate reisile! Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Vaktsineerimine on üks inimkonna suursaavutusi, mis on võimaldanud edukalt võidelda paljude haigustega. Maailmas on praegugi kohti, kus inimesi sureb murdu, sest nendeni asi ei jõua – heaoluühiskonnas aga on sellest tehtud naljanumber.

Vaktsineerimise peab inimeseni jõudma mõttekäigu teel, ta peab selle vajadust tunnetama. Eestis on juba ammu loobutud selgitustööst ning võetud kasutusele piits ja präänik.

Piits vihiseb paljude seaduste ja piirangute kaudu, präänik aga… vaadakem ise, kuidas “ostetakse” lapsi vaktsineerima (info pärineb ERR-ist).

Tallinn korraldab sel ja järgmisel nädalavahetusel koolides vaktsineerimisi, suurema osavõtu tagamiseks loositakse kõigi kaitsesüsti saanute vahel välja auhindu.

Koolides vaktsineerimise auhinnafondis on lisaks 30 iPadile 25 kruiisi Stockholmi, 500 viietunnist merekruiisi Läänemerel ning 100 Tallink SPA külastust Tallinkilt.

Kõige rohkem leidub auhinnafondis kinkepileteid elamuste saamiseks: 400 Super Skyparki ja 100 vaateratta piletit, 500 perepiletit Eesti Rahva Muuseumi, 100 kinkepiletit Rahvusooperisse Estonia, 100 kinkepiletit Vene Teatrilt, 30 piletit kinoketilt Forum Cinemas, 1520 pääset Tallinna Loomaaeda ning 1000 kinkepiletit Tallinna Botaanikaaeda. Lisaks on loosimisel 2000 kinkekaarti ujulatesse, spordikeskustesse ja muuseumidesse.

Väljaloosimisel on ka erinevaid kinkekaarte: 70 Rademari 10-eurost kinkekaarti, 100 Maxima 10-eurost kinkekaarti, 150 Südameapteegi 5-eurost kinkekaarti. Auhinnaks võib saada ka veepudeli, akupanga või laadija.

Toetajad on auhindadeks välja pannud ka erinevaid eineid: 500 Burger Kingi kinkekaarti Tallinkilt ja Burger Kingilt ning 500 hot-dogi ja 1000 K Freeze L-suuruses jooki Circle K-lt.

Iga koolis vaktsineeritu saab magusa ampsu Premia jäätise või Kalevi kommide näol.

Eesti haridussüsteemist on saanud suur kommionu – lapsed teavad nüüd, et kui õlg alla panna, saab onult kommi. Korruptiivse Keskerakonna Tallinna linnavalitsus näib arvavat, et kõik on ostetav ja müüdav.

Kuidas mõjutab selline kampaania täiskasvanu elu poole teel olevate laste arusaamu? Kindlasti mitte selles suunas, et kaitsesüstimine on vajalik, vaid puhtpragmaatiliseks – teed nagu öeldakse, saad nänni! Nii ei kujune neist mitte teadlikud vaktsineerijad, vaid pigem küünilised sulle-mulle-ärikad.

Arvamused Facebookis (kirjapilt muutmata):

See mingi huumorinurk või?

Kurb, et lapsi niimoodi meelitatakse nõela otsa.

Uskumatu, kui madalale on langetud.

Kommionud.

See on meie laste vastane avalik kuritegevus.

Ma muidu ei ropenda aga nyyd lendas kyll neid s6nu päris palju.

Katsejänesed käivad siis nüüd Eestis koolides mitte õpilased.