Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Üks abordivastast näitust seganud homoaktivistidest töötab “mõttekojas” Praxis

-
07.06.2024
Mõttekoja Praxis inimesed käivad ründamas neid, kelle maailmavaade ei luba aborti heaks kiita.
© Kuvatõmmis

Selgub, et üks eile Tartus meie näitusel karglemas käinud homo- ja transaktivist on “mõttekoja” Praxis soolise võrdsuse ja võrdsete võimaluste analüütik Isabel Jezierska.

Praxis on see ulatuslikku riiklikku rahastust nautiv organisatsioon, mille eelmiseks juhiks oli Tarmo Jüristo ning mida nüüd juhib teine homoaktivistina tuntud isik, eelnevalt nii Sorose käepikendusena tegutsevat vabaühenduste liitu juhtinud kui ka president Kersti Kaljulaiu vabakonnanõunikuks olnud Urmo Kübar.

Teiste hulgas kuuluvad Praxise juhtkonda ka tuntud homoaktivist Alari Rammo, kes eelnevalt toimetas koos Kübaraga vabaühenduste liidus, ja samuti innuka homoaktivistina tuntud Mari-Liis Sepper, kes varem tegutses sotsiaalministeeriumi rüpes soolise võrdõiguslikkuse volinikuna.

Praxise näol on loodud mõnus soe koht, kus vasakpoolseid ideoloogilisi aktiviste korralikul palgal hoida, et need aktivistid saaksid siis meie ühiskonna aluste õõnestamisele pühenduda.

Praxise kodulehelt võime lugeda:

“Vabaühendus Praxis on loodud 2000. aastal filantroop George Sorose kodanikuühiskonna arengut toetava Avatud Ühiskonna Fondi ehk (Open Society Institute, OSI) rahalisel toetusel kui Eesti esimene sõltumatu, mittetulunduslik mõttekeskus (ingl think tank).”

Eks sellega ole põhimõtteliselt kõik öeldud. Lisada võib, et kui alguses tegutses Praxis Sorose käepikendusena Sorose rahadele tuginedes, siis juba ammu on oluline osa rahastamisest pandud Eesti maksumaksjate õlgadele.

Ootuspäraselt on kõnealune tegelane ka riiklikult rahastatud Feministeeriumi kaastööline ning muidugi on ta seal võtnud sõna ka laste sünnieelse tapmise õigustamiseks.”

Varro Vooglaid

Kommentaaridest: “Ja siis imestatakse, miks Gruusia ei luba välisrahastusega organisatsioonide tegutsemist.”

“Lisaks ka Postimehe väitlustoimetaja ja faktikontrolör. Kogu ajupesu teekond (kuidas läbi ajupesu ajupesijaks kujunes) kenasti näha.”