Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Urmas Espenberg: Eesti peab sisserände kontrolli alla saama ja multikultistumise lõpetama

-
11.02.2017
Laadime sisu...

Ookeani tagant meie lähimalt liitlaselt tulevad uued signaalid. Terrorismivastast võitlust tuleks tõhustada ja massiimmigratsiooni ohjata. Riiki saabujaid aga tähelepanelikumalt jälgima.

Ainult vana Euroopa ei saa kuidagi pidama. Ikka on vaja immigrante juurde hankida ja sõimata immigratsioonivastaseid fašistideks ja rassistideks. Isegi kui valmistutakse teosammul Liibüa rändetee sulgemiseks, ei saa krüptomarksismist läbiimbunud vasakpoolse ideoloogia laulikud ikka aru, et pidu hakkab läbi saama ning rahvusriikide lammutajad ei saa oma tahet enamusele lõputult peale suruda.

Eesti aga koogutab tuima järjekindlusega Brüsseli ees edasi. Kas tõesti soovitakse lubatud norm 553 usinalt eestlasliku kohusetundega täis laduda? Äkki võetakse lisagi kui Euroopa Komisjon nõuab?Tänavapilti on juba oluliselt rikastatud küll eksootiliste tumedate nägude, küll araabiapärase riietusega. Kuid lisaks juba kokkulepitud kvoodipagulastele saabub siia veel hulgaliselt Schengeni viisaruumis ringihõljuvaid migrante ja kaotsiläinud pagulasi. Jätkuvalt, nagu polekski “õnnis” nõukogude aeg lõppenud, on rohkelt ukraina ja vene päritolu saabunuid. Tallinna rahvuslik koosseis kipub aina enam eestlaste kahjuks minema, olles hetkel veel vaid 55% elanikest. Kas varsti jääme ka oma pealinnas vähemusse nagu Maardus või Ida-Virumaal?

Meil on tunduvalt kvoote ületav migratsioonivoog, sest lubatud 1370 inimese asemel on 2016 aastal siia saabunud ligi 7000 inimest välismaalt, neist 4000 väljastpoolt EL-tu. Seda tuleks piirata, sest meie väike riik ei pea survele vastu. Sisse tohiks lasta vaid range kontrolli alusel, korrektsete tudengi- ja õppeviisadega, spetsialiste töövõtja vastutusel, reaalselt, mitte fiktiivselt abiellunuid, jne. Mille jaoks siis kvoot õigupoolest kehtestatud on?

Lisaks jääks riigieelarvesse hulgaliselt raha alles. Poleks vaja kõiksugu pagulasabi tegelasi palgata, koolides jaburaid rollimänge mängida, meditsiinisüsteemi ümberkorraldustega kurnata ning sajal muul viisil maksumaksjate raha kulutada? Majandus meil niigi, selline habras. Rootsi ja Soome näitel võib meilgi hakata kiratsema nii õiguskord kui turvalisus. Samuti peaks hetkel tõsiselt tegelema riigikaitsega, sest Venemaa täristab Ukrainas jälle relvi. Meile tulla ihkajaid võiks teavitada sellestki, et me pole rikas Lääne-Euroopa riik ning ohtliku tülinoriva naabri tõttu poleks siiatulek ka paguluse mõttes kuigi turvaline valik. Keegi ju ei tea, millal siingi sõjaline konflikt vallanduda võib ja pageja satub jõuka Lääneriigi asemele, millest ta oma onnis „unistas“, hoopis kasina elatustasemega Vene impeeriumi koosseisu, juhul muidugi kui tal õnnestub võimaliku sõjategevuse käigus ellu jääda.

Tööandjate kisa, et immigratsioon päästab majanduse on lausa kuritegelik, sest uuringud ja statistika räägivad teist keelt. Nagu näitab oma analüüsides mitte ammu Tallinnat väisanud Thilo Sarrazin, ei hakka Saksamaal kunagi tööle 80% sisserändajatest. Kaasa tuuakse peremudel, kus naine tööl ei käi, vaid istub lastega kodus abirahadel. Iga 2 minuti järel pannakse Saksamaal sissesõitnute poolt toime kuritegu. Saksamaa kulutab immigrantide peale 20 miljardit eurot aastas, mis võiks minna oma majanduse ja rahva elujärje parandamiseks. Need on faktid, mis on paraku kinnitust leidnud ka Eestis.

Spetsialistide asemel saabuvad siia oskusteta inimesed, kes suudavad teha vaid lihtsat madalapalgalist tööd ja see viib alla nende sektorite palgad. Ettevõtja, kes ei taha maksta oma inimestele normaalset palka, on muidugi nõus kasvõi vanakuradi vanaema palkama, peaasi et kokku hoida. Hiljem aga hävitab harimata mustatööliste mass kogu meie riigi ja kultuuri. Selmet saaks kasutusele võtta IT- võimalused, robootika ja luua kõrgema lisaväärtusega tootmist eksporditurgude tarbeks, mis võimaldaks tööle võtta suurema palgaga inimesi. Praegune teenindusmajandus jääbki oma tillukeste marginaalidega sõltuma inimestest kes on nõus sandikopikate eest orjama. Kui oma inimene enam orjata ei taha, tuuakse sisse odavapalgaline kolmanda maailma ori.

Olukord maailmas muutub. Globalism on hakanud murenema ning oma inimestest hoolimine tõstab hoogsalt pead. Trumpi võit paneb multikulti kultiveerijad  keerulisse seisu. Uus president on juba välja öelnud, et frau Merkeli tembud olid Euroopa jaoks fataalsed. Brexit, mida Trumpki toetab, on näidanud, et võimu tsentraliseerimine käputäie Brüsseli globalistide ja nende megapalgaliste suuvoodrite kätte on hävitamas kunagi heas usus planeeritud uut tüüpi rahvusriikide ühenduse toimimist. Ilmset on järgmiseks rahulolematuks lahkujaks Holland, siis Prantsusmaa ja see oleks juba EL lõpp, ehk täiesti uus situatsioon.

Meiegi peaks oma poliitikat immigrantide suhtes karmistama ja lõpetama oma rahvusriigi lammutamise. Aidakem põgenikke nende kodu lähedal laagrites, et nad saaks hiljem oma kodupaikadesse tagasi pöörduda. Ärgem siis võtkem siis hulganisti kolmanda või nõukogude mustatöölisi, kes meie elu ja riigi varem või hiljem üle võtavad. Kindlasti on paremaid lahendusi.

Lähtugem oma rahva heaolu ja kultuuri kaitsmise huvidest, sest meie tulevased põlved tänavad meid selle eest. Multikulti kaputt nagu tunnistas Merkel juba 2010 aastal. Ja nii lihtne see ongi…