Urmas Reitelmann Isamaale: Reformierakonnaga sõlmitud kokkulepped on sama kindlad kui Venemaaga tehtud lepped

Arvamus,
©UU
Urmas Reitelmann

EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann kirjutab sotsiaalmeedias tülidest koalitsioonis peretoetuste pärast ja hiljutisest Riigikogu istungist elektrihindade teemal, nentides, et Isamaa läks Reformierakonnale lihtsalt puudliks.

“Kas hakkab ükskord kohale jõudma, et Reformierakonnaga sõlmitud kokkulepped on sama kindlad nagu Venemaaga sõlmitud lepped? Ja ikka ja jälle minnakse närilistega koalitsioone tegema, see on arengupeetus,” kirjutab ta peretoetuste kohta.

Reitelmann jätkab: “Isamaa läks teadlikult valitsuse armetuks puudliks, kellel lubatakse kiljatada ainult alandliku küsimise peale nagu ilmekalt tõestas Riigikogu istung. Teatud ja kindlalt määratud piirini lubavad rahapesijad ja korruptandid oma sülekoeral kiunuda, kuid kuritegeliku erakonna toiduahelat põhjalikult häirida loomulikult mitte.

Kasiinomajandus elektriturul jätkub täiel määral, maksjateks Eesti ettevõtted ja töökohad. Reformierakonna totaalne ja tingimusteta orjameelsus Euroopa idiootliku kolhoosikorraga, paneb samas Eestit viimased paarkümmend aastat okupeerinud grupeeringu eepiliste valeotsuste tulemuste eest vastutajaks kõik meie inimesed ja ettevõtted. Isamaa on rahvuslik erakond? Tõesti?”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused