Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Urmas Reitelmann: küsigem Reformierakonnalt, miks on neile vaja uut venestamislainet?

08.02.2022
Reformierakond tähendab totalitarismi juurutamist.
© Uued Uudised

Eestit vihkav valitsus genereerib uusi ebardlikke seadusi nagu oleks viimsepäev tulekul, kirjutab EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann sotsiaalmeedias.

“Minister Sutti uus üllitis (eelnõu, mis lihtsustab võõrtööjõu sissevedu – toim.) on oma primitiivses küünilisuses eriti jõhker. Sellega muudetakse ära kaks olulist asja. Esmalt tuuakse immigrandile makstava töötasu alla pooleteise Eesti keskmise palga tasemini elik oravad ei räägi enam “hapnikuna vajalikest” kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidest, vaid täiesti tavalistest töötajatest.

Teine jäledus seaduses seisneb ajutise tööloa pikendamisest aastalt kolme aastani. Ukraina ehitaja ei suuda aastaga suure tõenäosusega luua Eestis töötades piisavalt kontakte ja tundma õppida kohalikke olusid, kolme aastaga aga küll, ning jääb siis siia ja toob oma sugulased järele.

Miks reformierakonnal uut venestamislainet tarvis on, tuleb neilt endilt küsida. Igal juhul puudub seadusemuudatuste järele tõsine vajadus, küll aga aitab jätta kohalikel orjapidajatel eestlaste palgataset mitmetes valdkondades madalaks, võtab ära töökohti ja tekitab ühiskonnale kuhjaga uusi sotsiaalseid probleeme lisaks juba praegustele, millede hinnalipik ainult kasvab.

Tänane rahvastiku statistika näitab, et viimastel aastatel on slaavi riikidest Eestisse ümber asunud Pärnu linna jagu immigrante, surve Eesti kultuurile ja keelele tugevneb veelgi. Ajutine tööjõud jätab majandusse vähe raha, teenitud (ümbriku)palk saadetakse valdavas osas päritoluriiki.

Eesti keele ja kultuuri säilitamise vajadus on üksiti ka meie põhiseaduse üks alustalasid. Kas põhiseaduse mõtte reetmine ei ole mitte samas ka riigi reetmine ja valitsuse liikme ametivande rikkumine?

Ega siin muud muud üle jäägi, kui Riigikogu töö obstruktsioonidega niivõrd paralüseerida, et me jäämegi reformierakonna alatusi menetlema. Mida aga iga kodanik ise teha saab, on orjatööjõudu kasutavate ettevõtete toodangu boikoteerimine. Ärme osta nende marjakasvatajate toodangut, kus maasikaid nopivad slaavlased, ärme osta Kadarbiku porgandeid ega Nopri piimatooteid. Mina ei osta juba ammu.”