Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Uueksloodud” ja “ärganud” maailm saatis ellu kalaõiguslased

-
07.01.2022
Kalurid on sattunud EL-i kvoodipiirangute ohvriks. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Keskkonnaminister Erki Savisaar pani uuel aastal sotsiaalmeediasse üles pildi tema poolt püütud haugist ja vastuseks tuli kellegi Piret Räni kommentaar:  “See nukrus, kui su keskkonnaminister proovib sind rõõmustada teatega, et tappis looma.”

Kommenteerib ühiskonnategelane Peeter Espak: “Eestisse on tekkinud kalaõiguslased. Ühtlasi pean üles tunnistama, et olen ise massimõrvar, sest olen selliseid loomi püüdnud ja seejärel söönud (küll viimasel ajal väga vähe) juba pisikesest lapsest peale.

Keskkonnaministril aga tundub olevat potentsiaali ka tulevases majanduskasvujärgses jaotamismajandusse jõudnud ühiskonnas ellujäämiseks. Kui kogu tsivilisatsioon on pärast kalaõiguslaste ja kapitalismi ületajate võimalikku uut maailmakorda kokku varisenud ja ühiskonda piinab näljahäda – ka siis peab olema ju keegi, kes oskab loodusest söögi ise üles leida ja seeläbi ka kalaõiguslastele ellujäämine garanteerida.

Kui nüüd aga tõsiselt rääkida, siis nii kummalist poliitilist “rünnakut” pole isegi Facebookis veel enne kohanud. Jääb ainult üle oodata, kuidas metsast kuuski toovaid inimesi, kes sellest tervitusega jõulufoto üles panevad, hakatakse nimetama puuroimariteks. Kõnnid üle muru – saad putukatapjaks?

Kuidas üldse uues maailmas olla ja astuda nii, et see kedagi ei ärritaks, keegi ei saaks sind süüdistada mingis roimas ja kuidas üldse veel saab elada moel, et oleksid uueksloodud ja ärganud maailmas “õige”?”