Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vaktsiin, mis võimendab haigust

-
11.11.2021
Tudengite massivaktsineerimine Tais. Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Viimane aasta võimaldab teha kokkuvõtte sellest, mida oleme vaktsineerimise ja viirusevastase võitlusega saavutanud.

Võrdleme kahte kuupäeva – 7. novembrit 2020 ning 2021, mille vahe on täpselt üks aasta. Selle aasta jooksul on vähemalt ühe vaktsiinisüsti saanud 808 388 inimest. Suur osa elanikest on haiguse läbi põdenud. Seda arvestades eeldaks, et nii nakatumiste kui haigestumiste osas oleme tunduvalt paremas olukorras kui aasta tagasi.

Kahjuks on reaalsus risti vastupidine. Aga vaatame arve.

 

 

Kas näeme, et vaktsiin, sulgemised ja piirangud on mõju avaldanud? Kindlasti on. Aga see mõju on risti vastupidine lubatule. Tohutute kannatuste ja kulutuste hinnaga on olukord kordi hullemaks muutnud.

Nakatumiste ja haigestumiste osas on toimunud väga suur tõus

 

 

Tõusnud on ka raskete haigestumiste ning surmade arv. Ehk see, mida vaktsiinide viimase õigustusena tuuakse.

 

Muidugi võidakse siinkohal öelda, et meil on tegemist uue ja üliohtliku deltatüvega. Aga deltavariant ei levi mitte kümme, vaid poolteist kuni kaks korda kergemini. Lisaks on deltatüvi mõnevõrra kergemate nähtudega. Nii et sellega toodud arvusid ära ei seleta.

Lisaks eelnevale on Eestit viimasel aastal laastanud salapäraste liigsurmade laine, mida üritatakse nii ja naa selgitada, kuid erilise eduta. Suurim erinevus tänavuse ja eelnevate vaktsineerimiste vahel on massvaktsineerimised ja piirangud. Seost ei nähta ega soovitagi näha, kuid liigsurmade lisandumine paralleelselt vaktsineerimise edenemisega peaks häirekellad väga valjusti helisema panema.

 

Ülaltoodud numbrid ja graafikud näitavad karmi selgusega: senised Covid-19 viiruse vastased meetmed on kaasa toonud negatiivsed tagajärjed. Vaktsineerimised, testimised, koroonapassid, sulgemised, piirangud, inimeste lahterdamine ja tülli ajamine on olukorra hullemaks ajanud. Kusjuures mitte mõnevõrra, vaid suurusjärgu võrra hullemaks.

Iga arukas rahvas peataks eksperimendi, mis nii jubedaid tulemusi annab. Miks meie seda ei tee?”

Karl Olaf Rääk

Kasutatud allikad:

Koroonakaart
https://koroonakaart.ee/et

Statistikaamet: surmade kiirstatistika
https://www.stat.ee/et/avasta-statistikat/viiruse-moju-eestile/surmade-kiirstatistika