Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vaktsineerimiskampaania hukutab lähtumine poliitpropaganda reeglitest

-
24.07.2021
Vaktsineerimise aluseks saab olla ainult ausus, tõe rääkimine ja sellest tulenev usaldus.
© Scanpix

Vaktsineerimiskampaania põhisisuks tundub olevat saanud mitte võimalikult suure vaktsineerimisosaluse saavutamine läbi selgitustöö ja vabatahtlikkuse, vaid koroonavastase võitlusega igati hätta jäänud PortoRollo valitsuse päästmine.

Selliste arstide ja teadusliku meditsiini esindajate nagu Karmen Joller, Irja Lutsar ja veel mitmete arstide väljaütlemised ei ole mitte arstide, vaid propagandatöötajate omad – ähvardamised, naeruvääristamised, süüdistamised ja nii edasi. Meditsiin on hetkel nagu lapsevanem, kes ei selgita lapsele kannatlikult, vaid käratab: “Mida sina elust tead! Ole vait ja kuula sõna!”

Pole kahtlust, et Tõnu Aare, Aleksander Eelmaa ja veel mitme tuntud inimese surm varases pensionieas tekitab tahes-tahtmata selle seostamise vaktsineerimisega. Kui see nii pole, aitaks nende haiguslugude avaldamine lubatud piirides – tuleb anda meidtsiinilised tõestused ja ei midagi muud. Vaja on tõde, milline see ka poleks (ka selle tunnistamine, kui milleski täit selgust pole), ja siis tuleb ka usaldus meditsiini vastu.

Mingil juhul ei tohi kahtlustega kaasneda süüdistuslaine: “Mida te, lamemaalased, veel välja mõtlesite! Teie jaoks on juba iga surm vaktsiini tagajärjel tulnud! Vangi panna sellised!” See on juba liberaalpoliitiline vastus, mida teadlased ja tervishoiutöötajad ei tohiks mitte kunagi kasutada.

Sest nii saavad vaktsiinivastased ainult tuult tiibadesse – iga asi, mis meditsiinilist ümberlükkamist ei leia, paneb üha uued inimesed vaktsineerimise ohutuses kahtlema. Siis tuleb riigivõimul üha suuremat survet avaldada ja üha rohkem ähvardada, ning ka usaldamatus kasvab, kuni vaktsineerimiseks tuleb Makarovi toru kuklasse suunata.

Teaduslik meditsiin on aga väga hädas vaktsineerimise ohutuse tõestamisega ja peamiseks argumendiks tõuseb üha tugevamini oponentide-suunaline “Lame Maa”! See aga tuletab inimestele meelde ALDE-valitsust ja vastuseis üha süveneb.

Kogu vaktsineerimiskampaania on nii selgituslikult kui ka korralduslikult käinud üle kivide ja kändude, arstid on teadusliku lähenemise asemel võtnud omaks Reformierakonna surve, ähvardused ja süüdistused ja nii ei saagi miski paremaks minna. Kui vaktsineerimisele kutsutakse väitega, et Jumal kiidab selle heaks, on miski perearstis ikka väga mäda.

Arstid tehku endale selgeks – nemad saavad kõike selgitada ainult teaduse ja faktidega, ja kui nad sellest vähegi kõrvale kalduvad, muutuvad nad pseudoteadlasteks ja posijateks. Jollerid-lutsarid juba on seda, sest Reformi- ja Keskerakonna soov ei ole meditsiiniline termin.

Vaktsineerimiskampaania pole Eestis mitte meditsiiniline, vaid poliitiline ettevõtmine. Nii kõrbebki kõik, mida Reformierakonna käsi puudutab.