Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Valetav peaminister Kaja Kallas soodustab terrorismi levimist Eestisse

-
01.07.2021
Läbikukkunud Kaja Kallas
© Uued Uudised

Kes jälgib valitsuse infotunde Riigikogus, see on näinud ja kuulnud, kui palju peaminister Kaja Kallas avalikkusele valetab ja vassib – seejuures on paljud tema valed julgeolekuliselt lausa ohtlikud.

Nii väitis Kaja Kallas juuni alguses Riigikogu infotunnis: “Kui me vaatame Eestit, siis ka see ei vasta tõele, et meil on mingi massiline sisseränne. See lihtsalt ei vasta tõele, sest meil on kehtestatud sisserände piirarv elamislubade andmisel välismaalastele, kes tulevad Eestisse ettevõtluse või töötamise eesmärgil. See on maksimaalselt 0,1% Eesti alalisest elanikkonnast, 2021. aastal oli neid 1315. Eestis ei ole suurt sisserändesurvet. Samuti ei vasta tõele, et meil oleks mingi võõrtööjõu kontrollimatu sissevool,” väitis Kallas.

Selline seisukoht näitab peaministri ilmselget ebakompetentsust – Kallas ei tundu teadvat midagi arvukatest eranditest, mis on välismaalaste ja teistesse seadustesse sisse kirjutatud, samuti paljudest rikkumistest kasvõi õpirände kaudu, mille eesmärgiks on minna läbi Eesti edasi Lääne-Euroopasse. Naiivne peaminister on sama ohtlik kui valetav.

Õhtuleht aga kirjutas eelmisel nädalal: “Rändesurve Eestile kasvab kiiresti. Kust kõik need mustanahalised Wolti ja Bolti sõitjad tulevad ning palju neid Eestis on? Õhtuleht arvutas politsei- ja piirivalveameti andmete põhjal välja, et kehtiv elamisluba on rohkem kui 1700 aafriklasel ning neist on omakorda suurim osa ehk 918 nigeerlased. Lisaks veel pikaajalise viisaga siinviibijad – ja ongi tuhat nigeerlast koos!”

Seejuures on oluline see, et Õhtulehe väljaöeldut kinnitavad nii kapo, kelle aastaraamat räägib nn riskiriikide kogukondade kasvu ohtlikkusest, kui ka PPA, kelle väljatoodud sisserändearvud on masendavalt suured.

Naastes nigeerlaste juurde, kelle olemasolu Eestis Kaja Kallas eitab: ingliskeelse Wikipedia andmetel on Nigeeria elanikkonnast 53,5% moslemid ja 45,9% kristlased. Kindlasti on kaitsepolitsei paljuski väga pädev, aga vaevalt nad teavad, kui paljud Eestis elavatest nigeerlastest on tegelikult islamiusulised.

Aga peaks teadma – Nigeerias on sündinud maailma üks verisemaid islamirühmitusi Boko Haram, kes peab siiani nii sealmail kui naaberriikides verist kodusõda valitsuste ja kristlaste vastu. Kindlasti väärib Nigeeria kogukond riskiriikidest tulnute nimistusse kandmist ja nigeerlaste tegemised nõuavad järelvalvet.

Kui kasvõi kümme protsenti siinsetest nigeerlastest on islamiusku, siis võib alati leiduda ka üks-kaks sellist, kes on Boko Harami usku, ja neist piisab, et panna Eestis veri voolama. Nii näiteks pussitas marokolane Abderrahman Bouanane 2017. aastal Soomes Turus kokku kümmet inimest, kellest kaks suri, põhjendades oma tegu sooviga maksta kätte Süürias asuvat (tollast ISIS-e kantsi) Raqqat tabanud lääneliitlaste õhurünnakute eest.

Kes annab pea selle eest, et ligikaudu tuhande Eestis viibiva nigeerlase seas pole teist Bouananet, kes kättemaksuks Nigeeria armee vasturünnakute eest otsustab pussitada Eestimaa valget kristlikku rahvast?

Valetav peaminister on riigile õnnetus, eriti aga selline valitsusjuht, kes salgab ohud maha ja muutub sellega ise julgeolekuohuks.