Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Valimishoiatus: kui pead valima suunatud info alusel, on valikud sinu eest juba tehtud

-
15.10.2021
Ajakirjandus saeb oksa, millel ise istub. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

“Räägime siis valimistest. Seekord mitte e-valimistest, mis on nagunii üks suur …, millest ei taha kultuurses seltskonnas rääkidagi.

Aga üldse valimistest. Kui vaatame naabrite valikuid, siis näeme, et ka ilma e-valimisteta valitsevad seal LINO (liberal in name only) erakonnad. Maailmavaatelt on nad kõik uusmarksistlikud.

Miks on selleni jõutud? Aga selleks, et inimene saaks teha valikuid, selleks peab tal olema valikuid. Paraku on meil nagu totalitaarses süsteemis, keegi on meie eest juba valiku ära teinud. “Kuidas nii?” küsib ehk mõni.

Aga lihtsalt. Tõe jaoks on vaja teada kogu informatsiooni. Ainult siis saab öelda, et see on tõsi, mida sa näed. Mida teeb meie meedia seal, kust inimesed informatsiooni saavad? Nad katavad osa tõde kinni. Kuulutavad selle valeinfoks.

Mida aeg edasi, seda rohkem infot on sattumas selle kategooria alla. Kõik, mis ei ole LINO arvates õige, see on valeinfo. (Tuletis sõnast misinformation). Isegi mitte libauudis, vaid lihtsalt valeinfo. Kusagil on seega keegi, kes teeb eelvaliku informatsioonis. Tõeministeerium on mehitatud vasakpoolsetega, kes sorteerivad “tõde” välja.

Ja nüüd siis tulevad valimised. Aga kuna sa pead valima vaid sorteeritud, filtreeritud info alusel, siis tulemuseks ongi see, mida me näeme. Vali keda tahad, saad ikka sama tulemuse.

Kuidas muidu? Sinu eest on ju valik juba tehtud. Siis, kui valiti välja info, mida sa näed ja kuuled. Sinu mõtted peas ei olegi enam sinu mõtted, need on sulle pähe suunatud, välja valitud mõtted. Väljavalitud mõtete alusel tehtud valik, see ei ole valimine, see on masinavärk, mis annab alati ühe tulemuse. Tulemuse, mille programmerivad need, kes valivad välja “tõe”.

Siin ei ole muud võimalust vabanemiseks, kui sa pead lihtsalt hakkama end vabastama sellest Matrixi-laadsest süsteemist. Ja pead ilusa “tõe” asemel julgema ka vaadata inetule tõele otsa. Alles siis tulevad sul elu esimesed valimised, kus sul on valida mitme variandi vahel.”

Taivo Sepp