Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Valitsuse ootamatu piirilepingusoov – kas info-operatsioon või Eesti mahamüümine? 

15.11.2021
Üks levinumaid arvamusi piirilepingust.
© UU

“Kohtumisel venelastega arutati ka Eesti-Vene piirilepinguga seonduvat ning Eesti olevat nüüd valmis lepingute ratifitseerimisega edasi liikuma.”

Meedias avaldatakse imestust, et kas tõesti astus välisminister Eva-Maria Liimets järjekordselt raskelt ämbrisse. Eelmisel korral ei soovinud Putin sellist “kingitust” vastu võtta. Pakkuda tagasi lükatud “kingitust” veel kord … on isegi tavakodaniku eetikale-mõistusele liig-mis-liig. Välisministrist rääkimata.

Aga on ka võimalus, et tegemist ei olegi ämbriga, vaid info-operatsiooniga! Kaja Kallase valitsusel on kõik tegemised nurja läinud! Ennekõike vaktsiini ja vaktsiinipassiga. Sest ka vaksikud haigestuvad, k.a. raskelt. Pea samamoodi kui vaksimata inimesed. Kui ei haigestuks, ei oleks ju vaja “tõhustusdoosi” ahvikiirusel kõigile sisse pumbata! Oma vaktsiini(passi)poliitika põhja kõrbemist ei taha valitsus aga mitte kuidagi tunnistada.

Samuti oma rohepöörasusega – külm talv ukse ees, kütte ja elektri hinnad laes. Plaanitakse alustada metsa massilist hävitamist, selle elektrijaama ahjudesse ajamist! Ning seda kõike ajal, mil tahetakse hakata piirama tavainimeste ahikütet! Oma rohe-energeetikaga põhja kõrbemist ei taha valitsus samuti mitte kuidagi tunnistada.

Samuti hiljutine “kulakuks kuulutamise seadus”. Kui Sul on külmkapis rohkem kui seitsme päeva söök või riidas rohkem kui ühe talve puud, siis oled kulak! Siis võib Sinu külmkapi sisu või puuriida ära rekvireerida! Ju siis on praegune valitsus ka riigi reservidega (poliitkorrektselt väljendudes) “mitte eriti majanduslikult ümber käinud”.

Petserimaa ja Ingerimaa mahamüümine Venemaale on suhteliselt vanem ja vastutuse mõttes laialivalguvam teema. Suhteliselt ohutum. Samas aga rahva meeli köitev. Seega saaks seda kasutada praeguselt valitsuselt “tule kõrvalejuhtimiseks”. Tähelepanu kõrvale juhtimiseks ülejäänud suurtelt prohmakatelt.

Oletagem, et info-operatsiooni variant oli õige. Et tegu ongi praeguse valitsuse “naha päästmise” operatsiooniga. Mida teevad nad siis, kui asi ei õnnestu, kui tähelepanu kõrvale juhtimine “läheb aia taha”. Kas hakkavad oma naha päästmiseks piirilepingut pool-vägisi Venemaale “pähe määrima”? Petserimaad ja Ingerimaad pool-vägisi Venemaale kinkima?”

Heino Harju